Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

АГРАРІЇ ОХТИРЩИНИ ПРОДОВЖУЮТЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ РОБОТИ

В сільськогосподарських підприємствах Охтирського району продовжується збирання технічних культур (цукрових буряків, соняшнику, сої) та кукурудзи на зерно

 Станом на 16.10.2018 фактично обмолочено 19102 гектари зернових з кукурудзою, що становить 73% від прогнозованої площі посіву та отримано 99134 тонни зернового збіжжя при середній урожайності 51,9 центнерів з гектара. Зокрема, кукурудзи на зерно обмолочено 6566 гектарів (48%  до плану), намолочено 46257 тонн, урожайність складає 70,5 центнерів з гектара.

ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ: СУМСЬКИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ПРОВОДИТЬ СЕМІНАР

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет  проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»

Семінар відбудеться в Сумському національному аграрному університеті  за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 160, головний корпус, аудиторія 329, поверх 3.

ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ НА СВЯТКОВИЙ ЯРМАРОК

12 жовтня з нагоди свята Покрови пресвятої Богородиці на площі Незалежності у Сумах відбудеться обласний ярмарок. Свою продовольчу продукцію презентують кращі товаровиробники Сумщини

На ярмарку представлять широкий вибір м’ясо-копчених, ковбасних виробів, а також свіже м’ясо, молочна продукція, макаронні вироби в асортименті, борошно, крупи, олія, зерно, мед, рибопродукти, овочі, посадковий матеріал, саджанці та інша якісна продукція.

З 11 ЖОВТНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНА АГРОПРОМИСЛОВА ВИСТАВКА «АГРОПОРТ СХІД ХАРКІВ»

З 11 по 13 жовтня 2018 року в рамках програми Всесвітнього дня продовольства відбудеться  Міжнародна агропромислова виставка і форум з підтримки фермерства "АГРОПОРТ Схід Харків 2018"  Місце проведення заходу: м. Харків, вул. Ромашкіна, 1, виставковий термінал С (аеропорт Харків)

АГРОПОРТ є одним з найбільших агрофорумів в Східній Європі, мета якого - об’єднання інтересів східних агровиробників, сприяння розвитку та підвищенню інформативності серед дрібних і середніх агровиробників у всіх регіонах України.

ДОТАЦІЇ НА УТРИМАННЯ КОРІВ ЗА УРЯДОВОЮ ПРОГРАМОЮ ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ ТВАРИННИЦТВА

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» за напрямком «Спеціальна бюджетна дотація за утримання корів молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності» суб’єкти господарювання, які є юридичними особами, мають право до 01 жовтня 2018 року (станом на 1 липня) подати документи для нарахування вищевказаної дотації. Для отримання дотації за утримання корів необхідно подати до 1 жовтня повний пакет документів до Міністерства агарної політики та продовольства України.