Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

МІНАГРОПОЛІТИКИ: СІЛЬГОСПВИРОБНИКАМ БУДЕ КОМПЕНСОВАНО МАЙЖЕ 120 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ЗА ПРИДБАНИЙ САДИВНИЙ МАТЕРІАЛ

Комісія Міністерства аграрної політики та продовольства з питань державної підтримки розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства схвалила розподіл коштів на суму 119,8 млн грн для компенсації витрат 112 суб’єктам господарювання

Завдяки такій державній підтримці у 2019 році 3 підприємства Сумської області отримають компенсацію у сумі майже 823 тисячі гривень за придбання садового матеріалу плодово-ягідних культур.

Слід зазначити, що завдяки державній підтримці українські сільгоспвиробники вже заклали 1853,3 га нових насаджень, зокрема, фундуку, горіху, яблуні, груші, черешні, лохини, суниці, винограду, вишні, малини, сливи, персику.

Довідково: Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» Мінагрополітики передбачено видатки загального фонду в сумі 400 млн грн за бюджетною програмою 2801350 «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними».

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/minagropolitiki-silgospvirobnikam-bude-kompensovano-majzhe-120-mln-grn-za-pridbanij-sadivnij-material