Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НАТАЛІЯ ОКРАЙЧЕНКО: ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА - ЦЕ ВИЗНАННЯ ДЕРЖАВОЮ ЗВИТЯЖНОЇ ХЛІБОРОБСЬКОЇ ПРАЦІ НА БЛАГО УКРАЇНИ

Шановні працівники сільського господарства!

Шановні мешканці Охтирського району!

Від усієї душі тепло вітаємо вас із цьогорічним професійним святом –Днем працівника сільського господарства. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Так, в агропромисловий комплекс Охтирського району цього року залучено інвестицій  100461,3 тис. грн, з них на придбання високоефективної техніки - 78652,3 тисяч гривень, на будівництво елеватора ПрАТ «Сад» - 20784,0 тис. грн., на будівництво молочно товарного комплексу ПСП АФ «Піонер» - 500,0 тис. грн.. За  січень-вересень 2019 року середньооблікова чисельність працівників, зайнятих в агропромисловому комплексі, становила 1277 осіб при середньомісячній заробітній платі 6997,09 гривень.

Ми всі знаємо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки Вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними.  Нарощування обсягів виробництва зерна, іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності.

Сільськогосподарськими підприємствами надається фінансова підтримка на розвиток соціальної сфери селища та сіл району. Господарства виділили кошти в сумі 2268,8 тисяч гривень, зокрема, на об’єкти охорони здоров’я - 30,0 тисяч гривень; на об’єкти освіти - 575,5 тисяч гривень; на об’єкти культури - 98,0 тисяч гривень; на інші потреби громади - 1565,3 тисячі гривень.


Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розвитку рідної України. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

З повагою,


Тимчасово виконуюча обов’язки голови

Охтирської районної державної адміністрації                                                     Наталія ОКРАЙЧЕНКО

 

та працівники райдержадміністрації