Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ НАСІННИЦТВА: РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ПОЛЬОВЕ ОЦІНЮВАННЯ (АПРОБАЦІЯ) НАСІННЄВИХ ПОСІВІВ

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області звертає увагу виробників насіння та садивного матеріалу: наближаються терміни проведення першого етапу польового оцінювання (апробації) – попереднього обстеження насіннєвих посівів польових культур, який є основним та невід’ємним заходом сортового контролю у насінництві

Відповідно до статті 15 Закону України «Про насіння і садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг лише після їх сертифікації. Однією з умов видачі сертифікатів є відповідність насіння або садивного матеріалу за сортовими або посівними якостями вимогам законодавства у сфері насінництва та розсадництва.

Для проведення польового оцінювання посіву суб’єкт насінництва подає до органу сертифікації заявку на визначення сортових якостей насіння не пізніше ніж за 20 робочих днів до закінчення граничного строку проведення польового оцінювання посіву сільськогосподарських рослин. До заяви обов’язково додаються документи, що підтверджують право на використання сорту рослин; копії сертифікатів; схему розміщення поля посіву; для гібридів – інформація про співвідношення чоловічих і жіночих рослин, визначене власником майнового права інтелектуальної власності на поширення сорту; інформацію про обраного аудитора із сертифікації (агронома-інспектора) у разі можливості проведення польового оцінювання аудитором із сертифікації, який провадить діяльність як незалежний експерт.

За результатами визначення сортових якостей насіння видається акт польового оцінювання, який є підставою для видачі сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння.

Посів вибраковують з числа насінницьких, якщо під час проведення інспектування встановлено:

  • грубі порушення ведення насінницької документації та факти фальсифікації;
  • недотримання вимог щодо розміщення (попередник, просторова ізоляція, розмежування);
  • неможливість ідентифікації сорту;
  • наявність карантинних об’єктів;
  • невідповідність сортової чистоти (типовості) та інших показників, що визначаються у процесі польового інспектування, зазначеним вимогам;
  • наднормативну ураженість рослин інфекційними хворобами;
  • сильну пошкодженість (заселеність) шкідниками;
  • високу засміченість важковідокремлюваними бур’янами та культурними рослинами.

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області наголошує, використання для сівби насіння або садивного матеріалу, що не має відповідного сертифіката, забороняється (ст. 17 Закону України «Про насіння і садивний матеріал»).