Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СТИМУЛЮЄМО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ: РОЗПОЧАВ РОБОТУ «ЄДИНИЙ ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ»

В Україні запрацював «Єдиний портал вакансій» – інструмент, який значно полегшить пошук роботи

«Працевлаштування – надзвичайно актуальна на сьогодні проблема для багатьох українців. Надто тих, хто змушений був покинути свої домівки через бойові дії в своєму регіоні та переїхати. Водночас бізнес, який через війну змінив локацію, а також підприємства, що відкриваються чи розширюються, в тому числі за допомоги наших грантових програм, потребують робочої сили.

УВАГА! ПОШУК ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ!

До відома суб’єктів господарювання - фізичних та юридичних осіб!

З метою залучення приватного сектору до відбудови України, підтримки бізнесу в реалізації запланованих інвестиційних проєктів, що сприятимуть відновленню економіки України, до Вас звертається Державна установа «Офіс із підтримки та залучення інвестицій» (далі – UkraineInvest) щодо пошуку відповідних інвестиційних проєктів.

НА СУМЩИНІ З ВЕРЕСНЯ БУДУТЬ ОГОЛОШЕНІ АУКЦІОНИ З ПРИВАТИЗАЦІЇ ОБ’ЄКТІВ ДЕРЖМАЙНА

З вересня 2022 року на Сумщині оголошуються аукціони приватизації державного майна. Ухвалення закону №7451 є вагомим кроком для вдосконалення процесу приватизації. Приватизація дозволить державі зосередитися на більш ефективному управлінні стратегічними підприємствами, обороні та формуванні політики, надавши бізнесу можливість інвестувати в активи та перетворювати їх на працюючі, ефективні компанії

Приватизація враховує нагальні потреби підприємців та відбудеться за зручними й пришвидшеними процедурами. Як і раніше, процедура торгів проходитиме на базі платформи електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

АВТОМАТИЧНА РЕЄСТРАЦІЯ ТОВ ТЕПЕР ДОСТУПНА НА ПОРТАЛІ ДІЯ

24 серпня, у День Незалежності України, запустили нову послугу на порталі Дія – автоматична реєстрація ТОВ

У жовтні 2020 року запрацювала реєстрація ТОВ із держреєстратором. За цей час послугою скористувалося близько 13 тисяч українців. Зараз ми прибираємо людський фактор з цієї послуги та скорочуємо час на її отримання. Ніяких бюрократичних квестів, збору папірців та годин в чергах. Тепер відкрити власне товариство із обмеженою відповідальністю можна за декілька хвилин.

ПРЕЗЕНТУВАЛИ СТРАТЕГІЮ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Як зазначив Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ, це план спільних дій на найближчі три роки. В основі – ідеї, рекомендації, побажання та пропозиції мешканців і керівників громад, військових, бізнесу, аграрного сектору, промисловості

Це «польовий» документ, який писався не теоретиками, а людьми, які живуть і працюють на Сумщині, обговорювався з експертами європейського рівня. Стратегія складається з трьох основних пунктів: сценаріїв розвитку області, стратегічного бачення і каталогу проєктних ідей.