Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРИДБАННЯ ТОВАРІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

На адресу Держпродспоживслужби в Сумській області надходять чисельні скарги на порушення прав споживачів при придбанні ними товарів або замовленні послуг поза торговельним або офісним приміщенням, частіше за все по інтернету.

Основною проблемою у вирішенні вказаних скарг є той факт, що суб’єкти господарської діяльності не укладають зі споживачами відповідні правовідносини, самі ж споживачі не вимагають документ (договір, квитанцію, чек або інше), який дає підставу пред’являти претензії суб’єкту господарської діяльності у разі встановлення порушення їх прав.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В РОБОТІ XIV ГОМЕЛЬСКОГО ЕКОНОМІЧНОГО ФОРУМУ

Гомельский обласний виконавчий комітет Республіки Білорусь листом від 13.03.2017 № 02-7/890.113 запрошує взяти участь 19 травня 2017 року в роботіXIVГомельского економічного форуму

У рамках Форуму заплановано проведення XVІІІ Міжнародної виставки-ярмарки «Весна в Гомелі» (17-20 травня 2017 року), що є ефективним заходом для вивчення економічного потенціалу Гомельської області, пошуку партнерів та укладенню взаємовигідних контрактів.

ЗБІР ТА ВИВІЗ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ – ПИТАННЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ДОВКІЛЛЯ

Сміття у лісах, парках, рівчаках, при дорозі та інших місцях – більшість з нас бачить цю картину на території селищної та сільських рад і поза їх межами доволі часто. Наразі проблему збору та вивозу твердих побутових відходів на території Охтирського району здійснює ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад»

Просимо жителів та юридичних осіб району проявити свою свідомість в дотриманні чистоти у своєму рідному селі та укласти договори на вивіз твердих побутових відходів, що дасть можливість зосереджувати його в одному місці для подальшої переробки.