Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

СИСТЕМА КООПЕРАЦІЇ СУМЩИНИ СПЛАТИЛА МИНУЛОГО РОКУ ДО БЮДЖЕТІВ УСІХ РІВНІВ 45 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ І НАРАЗІ ЗАЛИШАЄТЬСЯ НАДІЙНИМ ПЛАТНИКОМ ПОДАТКІВ

Директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр СІТАК про це зазначив у вітальному слові до всіх, хто працює сьогодні на Сумщині в системі кооперації

Кооперативний рух, який зародився понад 200 років тому, охоплює сьогодні більше мільйону громадян України, сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем.

За словами очільника Департаменту економічного розвитку і торгівлі, система кооперації залишається надійним платником податків. Так, за минулий рік до бюджетів усіх рівнів було сплачено 45 мільйонів гривень. У свою чергу, влада на місцях сприяє підтримці місцевого виробника, захисту майнових прав споживчої кооперації, долучається до вирішення інших проблемних питань.

Довідково: Засноване свято Генеральною Асамблеєю ООН у 1995 році. У той пам'ятний рік вся світова спільнота відзначала сторіччя Міжнародного кооперативного альянсу. Це об'єднання організацій, яке налічує 760 мільйонів членів в 100 країнах.