Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК: «ДО 1 ЛЮТОГО МИ МАЄМО ЗАБУТИ ПРО ТІНЬОВИЙ РИНОК ПАЛИВНО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ»

На цьому Прем’єр-міністр України наголосив під час селекторної наради з керівництвом областей. Участь у нараді взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК, представники правоохоронних органів, структурних підрозділів облдержадміністрації

За словами Олексія ГОНЧАРУКА, в рамках кампанії з ліквідації тіньових схем торгівлі пальним силами ДФС, Нацполіції та СБУ перевірено інформацію щодо 1399 нелегальних АЗС: 377 — зупинили діяльність; 316 — демонтовані раніше або відсутні за адресами; 243 — демонтовані за звітний період; 463 — оформили ліцензію. 

Вилучили з обігу 4 тис. тонн паливно-мастильних матеріалів на загальну суму 93,4 млн грн, а також обладнання на суму 94,2 млн грн. Відкрито 292 адміністративних та 152  кримінальних проваджень.

«Українці купуватимуть пальне європейської якості виключно у ліцензованих нафтотрейдерів. Один із пріоритетів нашого Уряду: якщо ти не працюєш по закону, ти не працюєш в Україні взагалі», – наголосив Олексій Гончарук.

Також під час наради Прем’єр-міністр України наголосив на необхідності посилення боротьби на місцях з гральним бізнесом та встановлення системи обліку деревини в лісгоспах усіх форм власності.