Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ТАРАС САВЧЕНКО ПРЕЗЕНТУВАВ У ПРАЗІ СТРАТЕГІЮ ЕКОНОМІЧНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ СУМЩИНИ, А ТАКОЖ МАШИНОБУДІВНИЙ КЛАСТЕР

Перший заступник керівника Сумської обласної військової адміністрації взяв участь у роботі дводенного бізнес-форуму Східного партнерства «Геоекономічні виклики та можливості», який проходив у Празі

Захід організований Міністерством промисловості та торгівлі Чеської Республіки у співробітництві з Європейською комісією та іншими партнерами.

Форум зібрав лідерів провідних компаній та інвестиційних фондів країн-учасниць Східного партнерства, очільників міністерств та відомств країн ЄС.

Тарас Савченко розповів, що у ході форуму говорили про практичні аспекти економічного співробітництва у перспективних сферах: енергетичній, цифровій, сільськогосподарській, інвестиційній, урбаністичній. Значну увагу приділили співпраці, спрямованій на відновлення України. До речі, саме Чехія в числі перших надала конкретні пропозиції щодо відбудови і підтримки України

«Дуже важливо те, що мав можливість презентувати шановному товариству Стратегію економічного відновлення та розвитку Сумщини, а також машинобудівний кластер. Окрім цього, провів ряд перемовин з іноземними партнерами щодо реалізації спільних проєктів з відновлення інфраструктури нашої області, підтримці місцевих виробників в різних галузях», – поділився він.

Також намітили напрямки майбутнього інвестиційного співробітництва. З боку представників ЄС, Чеської республіки, країн Східного партнерства є бажання допомагати і зацікавленість у співробітництві.

«Ми ж зробимо все можливе для того, щоби спільні плани та домовленості стали реальністю. Дякую керівництву ТПП України та посольства Чехії в Україні за надану можливість представити Сумщину на поважному міжнародному Форумі», – прокоментував посадовець.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації