Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

У 2019 РОЦІ ОБЛАСТІ ОТРИМАЮТЬ МАЙЖЕ 8 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ З ДФРР НА БУДІВНИЦТВО ВАЖЛИВИХ СОЦІАЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ

У державному бюджеті на наступний рік закладено 7,67 млрд. гривень Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), розпорядником  яких є Мінрегіон

Кошти спрямовуватимуться на реалізацію важливих проектів на місцях, зокрема, будівництво та реконструкцію шкіл, дитсадків, лікарень, спортивних та інших інфраструктурних об’єктів.

«Тішить, що у 2019 році державна підтримка важливих проектів у регіонах зростає. У Державному фонді регіонального розвитку на наступний рік закладено близько 7,7 млрд. гривень, тоді як в 2018 році було передбачено 6 млрд. Це чудова нагода реалізувати на місцях більше важливих проектів», – повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев ПАРЦХАЛАДЗЕ.

У 2018 році в Державному фонді регіонального розвитку було передбачено 6 млрд. гривень коштів для реалізації проектів, які були розподілені на понад 800 проектів регіонального розвитку у всіх областях України.

Нагадаємо, 23 листопада 2018 року Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №9000 про Державний бюджет на 2019 рік. 7 грудня Закон був підписаний Президентом Петром Порошенком. Він вступить в дію з 1 січня 2019 року.

За матеріалами Мінрегіону Украни: http://www.minregion.gov.ua/press/news/u-2019-rotsi-oblasti-otrimayut-mayzhe-8-mlrd-grn-z-dfrr-na-budivnitstvo-vazhlivih-sotsialnih-ob-yektiv