Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ІРИНА КРУПЧАН: В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННИХ ЗАКУПІВЕЛЬ» «PROZORRO» ЗАБЕЗПЕЧЕНО РЕЄСТРАЦІЮ ВСІХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ТА МАКСИМАЛЬНЕ ЇЇ ВИКОРИСТАННЯ ПРИ ЗАКУПІВЛЯХ ТОВАРІВ, РОБІТ, ПОСЛУГ

Про це під час апаратної наради при голові райдержадміні- страції, яку провела перший заступник голови Наталія Окрайченко, доповіла начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління АЕРАЖКГ Ірина Крупчан

За її словами станом на 01.01.2019 розпорядниками бюджетних коштів Охтирського району за результатами проведених торгів в електронній системі закупівель «Prozorro» укладено 381 договір на суму 58 866,9 тис.грн., економія при цьому склала 3 040,8 тис.грн.

Із загальної кількості укладених договорів за результатами здійснених електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, 256 договорів - з постачальниками Сумської області (67,2%). Найбільш активними користувачами електронної системи є заклади Чернеччинської сільської ради, якими завершено 257 закупівель на загальну суму 40 088,6 тис.грн., економія бюджетних коштів при цьому склала 1 369,0 тис.грн., Комишанська сільська рада - 63 договори на суму 6 713,3 тис.грн., економія бюджетних коштів склала 958,0 тис.грн.. Відділом освіти райдержадміністрації в  електронній системі закупівель «Prozorro» а саме: природного газу - 1 108,7 тис.грн., м’ясної продукції - 66,0 тис.грн., комплектів для навчання - 105,1 тис.грн. та пального - 296,4 тис.грн., зекономивши при цьому 199,2 тис.грн. Відділом культури, туризму, молоді та спорту Охтирської районної державної адміністрації в електронній системі «Prozorro» розміщено звіт про укладений договір на послуги теплопостачання на суму 423,7 тис.грн. та додаткову угоду на послуги з постачання електричної енергії на суму 183,5 тис.грн. Управлінням соціального захисту населення Охтирської районної державної адміністрації в електронній системі «Prozorro» проведено закупівлі малої механізації, взуття, протезу на суму 332,1 тис.грн. та паперу ксероксного на суму 22,2 тис.грн., зекономивши при цьому 2,8 тис.грн.

Враховуючи позитивний ефект від вжитих заходів, районна державна адміністрація, органи місцевого самоврядування і надалі докладатимуть спільних зусиль по застосуванню в районі електронної системи публічних закупівель «Prozorro».