Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВЛАДА, БІЗНЕС І НАУКА ЗАПУСКАЄ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ КЛАСТЕРУ ПРОМИСЛОВИХ ХАЙТЕК «ІНЖИНІРИНГ ТА МАШИНОБУДУВАННЯ»

Про це під час конференції щодо об’єднання промислових хайтек секторів регіону повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ

«Сьогодні ми розпочинаємо процес створення кластеру, який покликаний поєднати в собі машинобудівну галузь, галузь ІТ, освіту, – зазначив Дмитро Живицький. – Ви знаєте, що створенням кластерів ми почали займатися навесні 2017 року і нарешті через два роки змогли подолати недовіру, яка існувала в бізнесу до цього процесу, налагодити тісну співпрацю. 

Ми показуємо, що сьогодні облдержадміністрація може бути в авангарді позитивних змін в області, і разом з нашими партнерами можемо формувати порядок денний, як для області, так і для України у сфері цифровізації».

За словами Дмитра Живицького, особливо це важливо для машинобудівної галузі, якій через втрату економічних зв’язків із Російською Федерацією наразі перелаштовується на ринки Європи та США.

«Наше завдання сьогодні – допомогти нашим підприємствам покращити їх конкурентоздатність, у просуванні їх продукції на світові ринки, створенні нових робочих місць, тощо», – додав він.