Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЗА РАХУНОК КОШТІВ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ ЧАСТКОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СПЛАЧЕНИХ ВІДСОТКІВ ЗА КРЕДИТАМИ, ОТРИМАНИМИ У ДЕРЖАВНИХ БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВАХ

Охтирською районною державною адміністрацією оголошується конкурс на отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого та середнього підприємництва у державних банківських установах

Право на отримання компенсації мають фізичні особи-підприємці та малі підприємства (далі – Суб’єкт підприємництва), що зареєстровані і здійснюють підприємницьку діяльність на території Охтирського району, та отримали кредити в державних банківських установах. 

Для участі у конкурсі Суб’єкту підприємництва необхідно в термін до 01 червня 2019 року подати в комунальну установу «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради (40030, м. Суми, вул. Кооперативна, 3, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) документи, передбачені Правилами Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Охтирському районі на 2017-2020 роки щодо надання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими Субєктами підприємництва у державних банківських установах.

Одночасно повідомляємо, що засідання районної конкурсної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів Суб’єктів підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах, відбудеться 18 червня 2019 року об 11.00  годині в залі засідань Охтирської районної державної адміністрації.

Для одержання додаткової інформації звертатись до комунальної установи «Сумський обласний Фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради – (0542) 659-117, управління агропромислового економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації – (05446) 4 -10-77.