Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ОХТИРЧАНАМ СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ МОЖНА ПРОЙТИ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 2276 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ СЕЛО КЛИМЕНТОВЕ

Про це та про проведення в районі осіннього 2019 року призову громадян України на строкову військову службу повідомив під час апаратної наради заступник військового комісара Охтирського ОМВК Андрій Шандиба

За його словами підлягає призову в районі 338 чоловік. Видано повісток 338, прибуло 67 чол. з них : 6 чоловік призвано (Грунь-3-, Олешня -1, Чупахівка- 1, Чернеччина -1); 5 чол. направлено на дообстеження; 14 чол. передано на облік військовозобов’язаних; 38-надано відстрочку.

Також заступник військового комісара повідомив, що Охтирський ОМВК спільно з військовою частиною 2276 НГУ проводять призов громадян на строкову військову службу до військової частини 2276 с. Климентове.

По закінченню апаратної наради керівник апарату вручив Почесну Грамоту голови Сумської облдержадміністрації до Дня захисника України Сергію Гавриленку – депутату Охтирської районної ради, старшому лейтенанту ЗСУ, заступнику начальника навчального курсу інженерно –авіаційного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.