Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МЕШКАНЦІ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ, БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!: ФІРМИ, ЯКІ ПРАГНУТЬ ВИКОРИСТАТИ ТА ОШУКАТИ КОЖНОГО ПРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ, ЗАЗВИЧАЙ РОЗМІЩУЮТЬ ОГОЛОШЕННЯ У НАЙПРИМІТИВНИШИХ ДИЗАЙНАХ

За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації Соціальний проєкт з протидії торгівлі людьми Працюй Безпечно, утвореного за ініціативою Координатора проектів ОБСЄ за підтримки представництва США в ОБСЄ

Це щось на зразок «сайтів-двійників» нашвидкуруч написаних шахраями за декілька годин, які одразу будуть виглядати підозріло в очах професійних дизайнерів.

Із оголошеннями діє такий самий принцип.

Чим більше підозрілих графічних ознак, тим більше має виникати недовіра.

Ось деякі з них:

- букви в оголошенні є непропорційно витягнутими чи приплюснутими;

- оголошення написане від руки чи надруковано на чорно-білому папері;

- оголошення написане з помилками синтаксичного характеру;

- оголошення має голослівний з купою обіцянок, а не інформативний характер (основну інформацію пропонують дізнатися при зустрічі чи зворотньому зв’язку).

Не існує єдиного зразка підозрілого оголошення. Чорно-білі чи написані від руки об’яви свідчать про вичерпний бюджет їх автора… тому марно вірити, що ця фірма заплатить кошти, якщо вона сама не має грошей на рекламу.

Не вірте всьому, радьтеся з нами із Працюй Безпечно на сторінці Facebook, вони допоможуть відрізнити шахраїв від легальних пропозицій з працевлаштування.