Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

БІБЛІОТЕКИ СТАЮТЬ ІНФОРМАЦІЙНИМИ ЦЕНТРАМИ ГРОМАД, ЩО УСПІШНО ЗДІЙСНЮЮТЬ ПРОСВІТНИЦЬКУ, КУЛЬТУРНУ, КРАЄЗНАВЧУ, СОЦІАЛЬНУ ФУНКЦІЇ

Про це говорили під час практикуму спеціалістів структурних підрозділів з питань культури та працівників бібліотек ОТГ, що відбувся на базі Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки у межах проекту «ПУЛЬС»

Представники 12 ОТГ Сумщини (спеціалісти структурних підрозділів з питань культури, працівники бібліотек ОТГ) навчалися ефективно взаємодіяти із ЗМІ, залучати нову аудиторію, інформувати про процес децентралізації та напрацювали механізми ефективної комунікації представників громад із суспільством.

Учасники практикуму працювали у групах з досвідченими журналістами: вчилися складати прес-релізи, короткі й розширені повідомлення, формувати інформаційну стратегію громад.

 «Бібліотеки сьогодні набувають нових функцій, стають інформаційними центрами громад, що успішно здійснюють просвітницьку, культурну, краєзнавчу, соціальну функції. Тому цей захід покликаний сприяти ефективній співпраці бібліотечних працівників із ЗМІ, громадськими організаціями для підвищення обізнаності громадян з реформами місцевого самоврядування», - наголосила заступник начальника управління культури облдержадміністрації Антоніна ІГНАТЧЕНКО, яка відкрила практикум.

В обговоренні актуальних питань взяли участь ментор проекту «ПУЛЬС» від IREX Олена КОСТРИЦЯ, консультант з комунікацій офісу реформ Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Карен АГАДЖАНОВ-ГОНСАЛЕС, власний кореспондент газети «Урядовий кур’єр» у Сумській області, редактор газети «Громада плюс» Чупахівської ОТГ Олександр Вертіль.

Проект «ПУЛЬС» - «Підтримка просування реформи місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Сумській області», що реалізовується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).