Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ПРОГРАМІ GLOBAL BEST PRACTIC PROGRAMME!

Організаційний комітет виставки «ЕКСПО-2020» в Дубаї  оголосив про початок відбору проектів, які стануть частиною програми Global Best Practic Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme)

Місія Global Best Practic Programme – сприяти широкому поширенню інформації про проекти, які досягли відчутних результатів у вирішенні найбільших світових викликів, досягнень цілей сталого розвитку ООН, а також проекти, які можуть бути легко застосовані та реалізовані у різних частинах світу.

Впродовж роботи Всесвітньої виставки «ЕКСПО-2020», яка відбудеться у Дубаї (АОЕ) з 20 жовтня 2020 – 10 квітня 2021 року, програма сприятиме просуванню ідей та ініціатив щодо покращення життя населення країн-учасниць виставки, економічної та екологічної ситуації, а також шляхи, якими автори та учасники проектів здійснюють свій внесок у сталий розвиток.

         Оргкомітет «ЕКСПО-2020» очікує на участь проектів, які покликані вирішувати глобальні виклики в таких сферах:

-         Інклюзивне та дієве надання послуг;

-         засоби до існування та розвиток підприємств;

-          життєздатні середовища існування;

-         соціальний  розвиток;

-         харчова та енергетична безпека, доступ до питної води.

До участі у програмі запрошуються уряди, корпорації, міжнародні організації, представники академічних кіл та громадського суспільства.

Кінцевий термін для подачі заявок – 30 червня 2019 року. Подати власну заявку на участь у програмі можна за посиланням - www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme.

Додаткову інформацію про програму можна отримати за посиланнями: www.youteube.com/watch?v=8-dbRPu5doU&feature=youtu.be,

www.expo2020dubai.com/en/whats-new/expo-stories/20181127-bpp.