Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

«ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС НА СУМЩИНІ» - ТАКИЙ ФОРУМ НАРАЗІ ВІДБУВАЄТЬСЯ В ОБЛАСТІ

Створення сучасної індустрії, розробка цікавих маршрутів, нових туристичних об’єктів є складовою розвитку туристичної привабливості Сумщини. Про це зазначив голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО під час відкриття Форуму

За словами очільника області для Сумщини розвиток туризму є дуже важливим. Розробка цікавих туристичних маршрутів та нових об’єктів стане стратегічною мотивацією для розвитку туризму і заохочення туристів відвідувати Сумщину, але для цього вкрай необхідна наявність належного готельно-ресторанного сервісу.

«Сьогоднішній захід покликаний стати відкритим майданчиком для питань та відповідей від фахових експертів, для обговорення перспектив готельно-ресторанного бізнесу на Сумщині, – говорить Микола Клочко. –Облдержадміністрація активно працює над створенням комунікаційної платформи для цього напрямку, що надасть можливість забезпечити якісні гастрономічні тури. Адже створення сучасної індустрії туризму неможливе без підприємств готельного і ресторанного господарства, які сприяють задоволенню таких першочергових потреб туристів, як проживання й харчування».

Керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ зазначив, що туризм визначено як один з пріоритетних напрямків розвитку економіки Сумщини. «Саме тому сьогодні зібрались багато провідних фахівців, експертів у сфері готельно-ресторанного бізнесу, обслуговування населення, які допоможуть підняти фаховий рівень компетенції представників різних напрямків підприємств, що дотичні до туризму. Наша задача – створювати робочі місця. І сьогодні туризм може стати тим напрямком, де можна легко та швидко їх створити», – зазначає посадовець.

На заході також був присутнім керівник Центру інформаційної підтримки бізнесу м. Суми Тарас САВЧЕНКО, який відмітив, що протягом цього року було організовано близько 20 заходів для малого та середнього бізнесу, системним партнером у плануванні та реалізації яких є облдержадміністрація. «Основна мета це те, щоб розвиток готельно-ресторанного бізнесу став основою розвитку туризму», – говорить Тарас Савченко.

Представники бізнесу Сумщини змогли поспілкуватися з фаховими  експертами з п’яти туристично привабливих міст України: Одеса, Львів, Київ, Дніпро та Запоріжжя. На форумі жваво обговорювалися питання перспективи розвитку хостелів в Україні та розвиток готельної індустрії на Сумщині, екосертифікація у сфері готельно-ресторанного бізнесу, особливості залучення фінансування в індустрію гостинності, а також питання професійної етики, безпеки та стандарти обслуговування.