Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Охтирська районна державна адміністрація повідомляє про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості до проекту внесення змін в Детальний план щодо відведення земельної ділянки

Проект затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД       «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському  Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради»

Проект змін до Детального плану території виконаний відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 23.04.2018 № 206-ОД  «Про внесення змін до Детального плану території земельної ділянки».

 Замовник проекту: Охтирська районна державна адміністрація

Розробник проекту – ТОВ «СІАП», кваліфікаційний сертифікат АА №001030 від 27.12.2012 р.

Метою даного проекту є впорядкування території і визначення необхідної площі земельної ділянки під будівництво будівель та споруд для обслуговування культових та інших будівель Охтирського Свято-Троїцького чоловічого монастиря, що розташований на території Чернеччинської сільської ради.

На даній ділянці проектом передбачається розміщення території готельного блоку для паломників, території літнього дитячого православного табору, виробничо-господарська територія, територія тепличного господарства, пасіка, виробнича територія та інші допоміжні будівлі та споруди.

З текстовою та графічною частинами Внесення змін в Детальний план території щодо відведення земельної ділянки, затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському  Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради» можна ознайомитись у  відділі    житлово - комунального  господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Охтирської  районної державної адміністрації  за адресою : 42700 м. Охтирка, вул. Київська, 4.

Контактна особа: головний спеціаліст відділу  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля Охтирської  районної державної адміністрації Кошель Олена Іванівна.

Письмові зауваження та пропозиції приймаються з 06.07.2020 р. до 06.08.2020 р. включно Охтирською районною державною адміністрацією: вул.Київська,1, м. Охтирка, 42700 тел. (05446) 2-21-50 Вебсайт: oht.sm.gov.ua.                                             E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.