Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СЬОГОДНІ ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

На громадських слуханнях обговорено проект містобудівної документації «Внесення змін в детальний план території щодо відведення земельної ділянки, затверджений розпорядженням голови Охтирської районної державної адміністрації від 10.12.2015 № 417-ОД «Про затвердження детального плану території земельної ділянки Охтирському Свято-Троїцькому чоловічому монастирю Сумської єпархії Української Православної Церкви для будівництва та обслуговування культових та інших будівель в постійне користування на території Чернеччинської сільської ради»

На громадських слуханнях були присутні розробники, представники замовника проектної документації, Чернеччинської громади та зацікавлені особи. 

Зазначимо, що громадські слухання відбулися відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555.

За результатами громадських слухань, висловлені заперечення та пропозиції будуть відображені у протоколі, який у встановлений законом термін буде розміщений на сайті Охтирської райдержадміністрації.