Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

В ОХТИРСЬКОМУ РАЙОНІ ВЖЕ СФОРМОВАНІ СЕЛИЩНА ТА СІЛЬСЬКІ ВИБОРЧІ КОМІСІЇ

Згідно постанови № 3 від 12.09.2015р. Охтирської районної виборчої комісії в Охтирському районі сформований склад виборчих комісій у Чупахівській селищній та сільських виборчих комісій Охтирського району Сумської області

Про це повідомив заступник голови Охтирської РВК Олександр Басанець.

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,

 СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ

25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ

ОХТИРСЬКА РАЙОННА КОМІСІЯ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

м. ОХТИРКА

" 10 " год. " 28 "хв.

" 12 "    вересня    2015 року                                                                          №  3

Про формування складу Чупахівської селищної та сільських виборчих комісій Охтирського району Сумської області, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

Розглянувши подання місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України восьмого скликання: ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ", політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ", Політичної партії "Опозиційний блок", Радикальної партії Олега Ляшка, щодо кандидатур до складу Чупахівської селищної та сільських радах Охтирського району Сумської області, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються обов’язково та зареєстрованих у встановленому законом порядку у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій, кандидатури від яких до складу територіальних виборчих комісій включаються за результатами жеребкування, проведеного Центральною виборчою комісією 5 вересня 2015 року, а також подання Голови Центральної виборчої комісії щодо кандидатур до складу територіальних виборчих комісій, враховуючи, що інші кандидатури до складу територіальних виборчих комісій є відхиленими, відповідно до статті 3, частини другої статті 13, частин першої – третьої, шостої статті 21, частин першої – четвертої, десятої – сімнадцятої статті 22, пункту 8 статті 24 Закону України "Про місцеві вибори", керуючись статтями 11 – 13, пунктом 9 статті 21 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Охтирська районна виборча комісія Сумської області постановляє:

1. Сформувати склад виборчих комісій у Чупахівської селищної та сільських радах Охтирського району Сумської області (додатки № 1-23).

2. В Чупахівській селищній раді та сільських радах Охтирського району Сумської області виборчим комісіям проінформувати громадян про свій склад, місцезнаходження та режим роботи.

3. Цю постанову оприлюднити в засобах масової інформації з відповідними додатками  надіслати виборчим комісіям Чупахівської селищної та сільських рад Охтирського району Сумської області.

4. Цю постанову надіслати до Чупахівської селищної та сілької ради Охтирського району у двох примірниках для державної реєстрації.

Голова Охтирської районної виборчої комісії                                        Колонтаєвська Н.М.

Секретар                                                                                                      Філіпович В.М.