Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНКУРСУ «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ-2021» ТРОСТЯНЕЦЬКА ГРОМАДА ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА ДИПЛОМ ДРУГОГО СТУПЕНЯ ЗА ПРАКТИКУ «ЗГУРТОВАНІСТЬ ГРОМАДИ – УСПІШНА ФОРМУЛА ПРОТИСТОЯННЯ ПАНДЕМІЇ COVID-19»

Як зазначили організатори міроприємства, цьогорічний конкурс є десятим, і в кожному з них Тростянецька міська брала участь і отримувала перемоги за впровадження успішних практик.

У 2021 році на конкурс надійшло понад 100 заявок за темами: згуртованість громади, організація системи надання медичних послуг на місцевому рівні в контексті реформи системи охорони здоров’я, реалізація проектів стратегічного розвитку. 

 У церемонії нагородження 28 переможців взяли участь голова Офісу Ради Європи в Україні, Представник Генерального секретаря Ради Європи з питань координації програм співробітництва Ради Європи Стен Ньорлов, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, народні депутати України та експертна спільнота.

Заступник Міністра розвитку громад і територій України В’ячеслав Негода сказав: «Цей Конкурс дозволяє не лише знаходити кращі рішення, ідеї, які згенерували команди громад, а й поширювати провідні ідеї на усю країну. Це допомагає втілювати головні задачі децентралізації – створювати додаткові робочі місця, розвивати інфраструктуру, підвищувати якість послуг, створювати умови для комфортного проживання людей. Особливість цьогорічного конкурсу в тому, що він відбувається в умовах, коли усі громади в Україні стали рівними за статусом, за набором податкової бази, за відповідальністю перед законом і виборцями. Поширювати успішні практики відтепер ще більш актуально, бо потенційно скористатися ними можуть більшість громад».

Найбільше нагород у цьому році отримали Донецька область – 6, та Одеська – 5. Дніпропетровська та Харківська області отримали по 4 нагороди, Львівська – 3, Луганська – 2, Житомирська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька - по одній.

Конкурс організовується Мінрегіоном у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» та у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України, Асоціацією об’єднаних територіальних громад, Всеукраїнською асоціацією громад.

 За матеріалами

https://www.facebook.com/slgcoe/videos/4768278799860019/?__cft__[0]=AZWrf7ajgXSVFChtcL1pAQKhSVV4MSjXkANInv8uBDRZeBLZXQ8E7fvA-ZBXY7cT0-z80ClpSp0jTiKtPf5RgW_jKRLvulP2Eq7-UIl2tC0WOReXWZJh0dKuBf4jYwPMBEZ8U5qxWhem_q_0yu4AOqWhAbhOfnfx7_5K7fRfJZIPEg&__tn__=%2CO%2CP-R