Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ПЛАН РОЗВИТКУ СУМЩИНИ БУДЕ УСПІШНИМ ТОДІ, КОЛИ КОЖНИЙ ЖИТЕЛЬ ОБЛАСТІ БАЧИТИМЕ СЕБЕ В ЦЬОМУ ПЛАНІ

На цьому наголосили під час презентації проекту плану перспективного розвитку Сумщини на 2019-2021 роки голови об’єднаних територіальних громад області

«Уже будучи готовими до об’єднання ще 2015 року, ми все сумнівалися, чи варто це робити, чи не підведе нас держава, яка обіцяла повноваження і ресурси. На щастя, цього не сталося. Ми об’єдналися і жалкуємо лише про одне, що зробивши це лише рік тому, втратили час і можливості для розвитку, – зазначив голова Вільшанської ОТГ Михайло МЕЛЬНИКОВ. – І сьогодні я говоритиму жителям громади, щоб долучалися до формування дорожньої карти своєї території і всієї Сумщини».

У тому, що перспективний план розвитку громад буде ефективним тільки за умови залучення до його формування та реалізації громадськості впевнений і голова Краснопільської ОТГ Юрій ЯРЕМЧУК.

«Децентралізація змінила нашу свідомість, навчила нас бути господарями на своїй землі, а не чекати чогось «згори», – говорив він. – Сьогодні я впевнений, що від успіхів кожної ОТГ залежить успіх усієї країни. А розвивати нашу громаду ми маємо всі разом».

Голова Хотінської ОТГ Микола ТОРЯНИК підкреслив, що вважає дуже гарною ідеєю долучення громадськості до формування цього плану: «Ми маємо не лише знати, а й враховувати побажання людей. А для цього має бути зворотній зв'язок між владою і громадою».

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ наголосив, що влада області сьогодні відкрита для пропозицій від громадськості, від кожного жителя області щодо поліпшення цього плану.

Свої пропозиції щодо плану перспективного розвитку області жителі Сумщини можуть надати до Секретаріату Ради регіонального розвитку при голові облдержадміністрації Миколі КЛОЧКУ на е-пошту  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за телефонами гарячої лінії: 0800-301-501, (0542) 66-33-77.