Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПОНАД 483,6 ТИС. АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН НАДАНО ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ СУМЩИНИ

Протягом десяти місяців поточного року Головне управління Держгеокадастру в Сумській області надало 483 628 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам

Переважну більшість адмінпослуг (452 704) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (167 853), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (76 032), 

державної реєстрації земельних ділянок (64 995), видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (56 321).

На платній основі землевпорядники Сумщини надали 30 924 адмінпослуги. За ці послуги отримано кошти у розмірі 2,92 млн гривень.

Найбільші надходження – у розмірі 2,61 млн грн – отримано за видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.