Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ЗАПРОШУЄМО СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ!

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у вересні цього року заплановано проведення торгової місії до Республіки Індія (м.Нью-Делі, м.Мумбай). До складу бізнес-делегації запрошуються представники українських підприємств-експортерів аграрного сектору, харчової промисловості.

В рамках програми торгової місії плануються наступні заходи:

ПІДПРИЄМЦЯМ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ!

Мінекономрозвитку інформує про програму ЄС «Еразмус для молодих підприємців», яка є частиною програми ЄС COSME.

Програма «Еразмус для молодих підприємців» – програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (мається на увазі не вік підприємця, а час з моменту започаткування підприємницької діяльності – до 3х років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME. Детальну інформацію щодо участі у програмі дивіться у прикріпленому файлі.

http://sbiz.club/wp-content/uploads/2017/05/Informuvanna_Erazmus-dlya-molodyh-pidpryyemtsiv.pdf

РАДА ПІДПРИЄМЦІВ ПРОВЕЛА СВОЄ ЗАСІДАННЯ

Відбулося засідання Ради підприємців при Охтирській районній державній адміністрації.

На засіданні обговорювались актуальні питання щодо змін у чинному законодавстві, реорганізація Охтирської ОДПІ Головного управління ДФС у Сумській області, запровадження з 01.01.2017 мінімальної заробітної плати в розмірі 3200 гривень, переваги легального працевлаштування та інше.

 

ДО УВАГИ ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

31 травня 2017 року у актовому залі Охтирської міської ради (м. Охтирка, вул. Незалежності, 11) Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області буде проведено семінар, з метою інформування операторів ринку харчових продуктів та надання роз’яснень щодо деяких норм законодавства, зокрема і Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»

Даний семінар поділено на 3 секції та буде проводитися в 3 етапи, які відбудуться в один день.

ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Верховною Радою України 20.12.2016 прийнято Закон України № 1791-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році», яким внесено зміни до багатьох законодавчих актів України та зокрема до законодавства щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій

Одночасно були внесені зміни до Закону України від 12.05.1991 № 1023-ХІІ «Про захист прав споживачів», який на сьогодні містить на ступні норми, що вимоги споживача щодо технічно складних побутових товарів