Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

ГАРЯЧА ЛІНІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ІНВЕСТОРІВ, ПРОТИДІЇ НЕЗАКОННОМУ ПОГЛИНАННЮ ТА ЗАХОПЛЕННЮ ПІДПРИЄМСТВ

У Сумській області створено "гарячу лінію" з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств. 

"Гаряча лінія" працює в робочі дні з 08:00 до 18:00,

звернення приймаються за номерами:

  • (0542) 66 33 77 (безкоштовно для жителів міста Суми та Сумського району), 
  • 0 800 301 501 (безкоштовно для жителів Сумської області). 

ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ!

Охтирська районна державна адміністрація доводить до відома, що компанією «ТТSGroup» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банку та Агенства страхування чеського експорту до комплексної модернізації ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «ТТSGroup»

У разі заціквленості зветратися до представника компанії «ТТS Group» в Україні – Мороза Олександра (067) 235-29-95.

ДО УВАГИ ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ!

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області нагадує Вам, що відповідно до наказу Мінагрополітики від 10 лютого 2016 року №39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб’єктам», статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» усі потужності, що здійснюють виготовлення та обіг харчових продуктів повинні в обов’язковому порядку пройти державну реєстрацію як оператори ринку.

12-ТА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК «FEBAK»

Охтирська районна державна адміністрація повідомляє, що за інформацією Міністрерства закордонних справ України у період з 16 грудня 2017 року до 02 січня 2018 року у м. Бамако (Республіка Малі) відбудеться 12-та Міжнародна виставка-ярмарок «FEBAK»

Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіка Малі, за підтримки Президента цієї країни. Прогнозована кількість учасників – понад 600 (у категоріях: торгівля, промисловість, сільське господарства, сфера послуг).

У ЛИСТОПАДІ 2018 РОКУ У МІСТІ ШАНХАЙ БУДЕ ПРОХОДИТИ МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА «CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018»

Охтирська районна державна адміністрація повідомляє, що за інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у період з 05 до 10 листопада 2018 року в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка «ChinaInternationalImportExpo 2018»

Дана виставка є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.