Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

УКРАЇНСЬКО-ІРАНСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

Охтирська районна державна адміністрація доводить до Вашого відома, що Торгово-промислова палата України в рамках візиту в Україну Президента Палати торгівлі, промисловості, надр та сільського господарства Ірану пана Голомхосейна Шафеї у супроводі бізнесової делегації, організовує 11 вересня 2017 року в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх), Українсько-Іранський бізнес-форум.

Програма заходу передбачає пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрямки українсько-іранського економічного співробітництва, а також двосторонні (В2В) зустрічі між компаніями.

ЯК ПІДПРИЄМСТВУ СТАТИ НА ОБЛІК ЗА НЕОСНОВНИМ МІСЦЕМ ОБЛІКУ

У разі якщо відповідно до законодавства у платника податків, крім обов’язків щодо подання податкових декларацій (розрахунків, звітів) та або нарахування, утримання або сплати (перерахування) податків, зборів на території адміністративно-територіальної одинці за своїм місцезнаходженням, виникають такі обов’язки на території іншої адміністративно-територіальної одиниці, то таки платник податків зобов’язаний стати на облік за таким неосновним місцем обліку у відповідному контролюючому органі.

Для взяття на облік за неосновним місцем обліку платник податків зобов’язаний протягом 10 робочих днів після створення відокремленого підрозділу, реєстрації рухомого чи нерухомого майна чи відкриття об’єкта чи підрозділу, через які провадиться діяльність або які підлягають оподаткуванню чи пов’язані з оподаткуванням, подати до відповідного контролюючого органу заяву про взяття на облік за неосновним місцем обліку за формою №17-ОПП.

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА ПІДПРИЄМЦІВ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ!

Відповідно до інформації Представництва України при Європейському Союзі інформуємо про конкурс в рамках Європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу (МСП) COSME«COS-EINET-2017-3-04: «Європейська інкубаційна мережа для інновацій, орієнтованих на креативність».

Метою конкурсу є налагодження зв’язків та співпраці між бізнес-інкубаторами та бізнес-акселераторами, які надають підтримку МСП та стартапам в таких напрямках як інноваційний дизайн та туризм.

СУБ’ЄКТАМ ГОСПОДАРЮВАННЯ ВСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ!

З 13 по 15 вересня 2017 року у виставковому центрі  «Баку Експо Центр» м.Баку (Азербайджан) проходитиме Міжнародна промислова виставка «CASPIAN IND EXPO-2017», організатором якої є компанія «ITF Group» (International Trade Fairs Group).

         На виставці буде представлена продукція і послуги, пов’язані з такими сферами промисловості як нафта, газ, хімія, енергетика, металургія, сільське господарство, будівельні матеріали, виробництво дорожніх матеріалів і обладнання, керамічна плитка, продукти харчування та напої, фарби, виробництво меблів, друкована продукція, виробництво паперу та інше. 

ІНФОРМАЦІЯ ДО ВІДОМА СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ!

З 02 серпня 2017 року набув чинності Закон України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» (далі - Закон).

Згідно з цим Законом органи влади та органи місцевого самоврядування зобов’язані повідомляти Антимонопольний комітет України (далі - Комітет), який є уповноваженим органом у сфері державної допомоги, про: