Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

НА СУМЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ «РОЛЬ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ У РОЗВИТКУ ФЕСТИВАЛЬНОГО ТУРИЗМУ НА СУМЩИНІ»

До участі запрошуються фестивальні агенції, туроператори, турагенти, готельно-ресторанний бізнес, майстри народних ремесел, виробники сувенірів та власники зелених садиб

Як зазначив під час апаратної наради начальник обласного відділу промоції та туризму Юрій ГЛАДЕНКО, цей форум надасть учасникам можливість сформувати бачення ефективної бізнес-моделі фестивалю; ознайомитися з поширенням досвіду організації комерційно успішних фестивалів; ознайомитися з просуванням та піаром фестивалів Сумщини 2019 року; дізнатися про можливості використання цифрового маркетингу для ефективної реклами фестивалів; отримати рекомендації щодо просування бізнесу за допомогою фестивалів та івентів та  виявити можливості розвитку фестивалів Сумщини з метою перетворення їх у прибуткові та цікаві для туристів проекти.

Довідково: Форум відбудеться 20 червня 2019 року в Конгрес-центр СумДУ за адресою: м. Суми, вул. Покровська, 9/1. Участь у заході безкоштовна, реєстрація обов'язкова за посиланням: https://form.jotformeu.com/91532815417356. Для зареєстрованих учасників передбачені інформаційні матеріали та харчування.

Захід реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Перша частина форуму передбачає виступи організаторів і бізнес-партнерів успішних фестивалів з різних регіонів України.
У другій частині будуть проходити два паралельних воркшопи:
«Інструментарій цифрового маркетингу фестивалів», тренер Олег КОСТЮКЕВИЧ; «Формування ефективної бізнес-моделі фестивалю», тренер Олег ДЕМЧУК.