Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВЛАДА Й НАДАЛІ СЛУХАТИМЕ ТА ЧУТИМЕ ГРОМАДЯН, АБИ ДЕРЖАВА БУЛА ЕФЕКТИВНОЮ В ПИТАННЯХ ВЗАЄМОДІЇ З БІЗНЕСОМ, – КИРИЛО ТИМОШЕНКО

Про це заступник керівника Офісу Президента Українизазначив у своєму Telegram-каналі

«Щоразу, перебуваючи на деокупованих територіях, намагаємося вести предметний діалог з місцевим бізнесом. Це героїчні люди, які створюючи робочі місця, просто роками працювали, розбудовували свої виробництва, налагоджували експорт продукції та імпорт необхідних комплектуючих, і, як наслідок, розбудовували нашу Державу! Потім прийшли російські війська – спалили, знищили», – зазначив він.

Не виключенням стала й робоча поїздка до Сумщини, коли посадовець відвідав лакофарбове підприємство «Полісан» в Сумах та фабрику «Монделіз Україна» в Тростянці, де успішно та якісно було налагоджено виробництво світових брендів «Корона», Milka, Alpen Gold, «Ведмедик «Барні», TUC, Oreo.

Сьогодні – знищені цехи, виробничі лінії, логістичні центри. Однак керівництво не полишає надії відновити свої дітища. Їхній запит не стосується точкових потреб – це глобальні питання пов’язані з логістикою та безпекою.

«Запевняю, влада й надалі слухатиме та чутиме своїх громадян, аби держава весь час була ефективною в питаннях взаємодії з бізнесом. Продовжуємо діалог як на місцевому рівні, так і в тісній співпраці з центральними органами виконавчої влади.», – запевнив Кирило ТИМОШЕНКО.