Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДЕ ПОГОДЖЕНО ПЕРШІ 500 ГРАНТІВ ЗА ПРОГРАМОЮ ЄРОБОТА, – ДЕНИС ШМИГАЛЬ

Від початку запуску програми безповоротних грантів для створення нового бізнесу єРобота вже надійшло більше 5 тисяч заявок. Про це повідомив Прем’єр-міністр на засіданні Уряду

«Зараз заявки обробляються, і вже найближчим часом перші майже 500 грантів буде погоджено. Той факт, що наші громадяни готові відкривати нові бізнеси, вкладати власні кошти, працювати й шукати нові можливості – це ще один аргумент про те, що нас неможливо здолати», – підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр зауважив, що також продовжується програма виплат по 6,5 тисячі гривень за наймання на роботу внутрішньо переміщених осіб. За його словами, близько 9 тисяч людей вже працевлаштовані за цією програмою.

«Так само ми продовжуємо виплати по інших соціальних програмах. Пенсії в липні вже профінансовані на 100%. 49 млрд грн перераховано. Це на 15% більше, ніж у липні минулого року», – повідомив Глава Уряду.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/naiblyzhchym-chasom-bude-pohodzheno-pershi-500-hrantiv-za-prohramoiu-ierobota-denys-shmyhal