Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

У ПЕРІОД З 05 ДО 10 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ У МІСТІ ШАНХАЙ (КНР) ВІДБУДЕТЬСЯ НАЙБІЛЬША ВИСТАВКИ КИТАЮ «CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018»

У період з 05 до 10 листопада 2018 року у м. Шанхай (КНР) очікується проведення найбільшої імпортної виставки Китаю «ChinaInternationalImportExpo 2018»

До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.

Продукція кращих вітчизняних виробників буде представлена на виставці Національним стендом України у вигляді промо-відео (3D AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

За додатковою інформацією можна звернутись до відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації або за телефоном 4-10-77.