Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ СЕМІНАР НА ТЕМУ: «ПІДТВЕРДЖЕННЯ ФОРС-МАЖОРНИХ ОБСТАВИН ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ»

Дата, час та місце проведення: 19 березня 2019 року, реєстрація 10:30-11:00, 2 поверх виставкового центру «Іллінський», м. Суми, вул. Іллінська, 7А

На семінарі будуть висвітлені питання:

1. Поняття, сутність та види форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили): форс-мажорні обставини у договірних відносинах та під час виконання зобов’язань, передбачених законодавством, зокрема-податкових;

2. Порядок доказування форс-мажорних обставин;

3. Алгоритм дій при виникненні форс-мажорних обставин;

4. Основні помилки підприємств при виникненні форс-мажорних обставин;

5. Формулювання розділу, присвяченого темі форс-мажорних обставин у договорах.

Семінар проводить: Світлана Колодяжна, спеціаліст-юристконсульт, уповноважена особа із засвідчення форс-мажорних обставин Сумської торгово-промислової палати (ТПП).

Семінар розрахований на власників бізнесу та працівників, відповідальних за складання договорів на підприємстві, представників юридичних відділів та відділів ЗЕД підприємств.

Вартість участі: для членів Сумської ТПП – 240 грн. з ПДВ; для учасників, які не є членами Сумської ТПП – 300 грн. з ПДВ.

Реєстрація на семінар обовязкова (кількість місць обмежена). Зареєструватися на семінар можна за тел: (0542) 77-07-67, 066-055-40-66, 067-542-91-19 або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.