Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ У БЕЗКОШТОВНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРАКТИКУМІ «УГОДА ПРО ВІЛЬНУ ТОРГІВЛЮ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ІЗРАЇЛЕМ: ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ЕКСПОРТЕРІВ»

Європейський банк реконструкції та розвитку за підтримки державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошує українські компанії до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів»

Практикум відбудеться 9 квітня 2019 року у м.Київ та транслюватиметься онлайн для компаній в регіонах.

Основна мета заходу – ознайомлення українських компаній з торговельними можливостями та перевагами, які вони можуть отримати від вступу в силу Угоди про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль.

Взяти участь у події (особисто та онлайн) зможуть зацікавлені компанії та організації, які до 4 квітня 2019 року заповнять реєстраційну форму (за посиланням нижче) та отримають підтвердження участі від організаторів. Перевага в реєстрації буде надаватись компаніям і організаціям, які працюють в секторі інформаційно-комунікаційних технологій, харчовій промисловості, меблевій промисловості, агропромисловому комплексі та легкій промисловості.

Реєстрація відкрита до 4 квітня включно за посиланням:

 - для особистої участі на заході в м.Київ: https://goo.gl/crvAqH

- для участі онлайн у форматі вебінару (посилання на трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам у день заходу): https://goo.gl/uFKCun

-  Проект фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Більше інформації про подію: https://goo.gl/mGeRnj.

 Контактна особа: Наталія Карпачова, Координатор Проекту «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР.