Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

УВАГА! КОМПЛЕКСНИЙ ВИСТАВКОВИЙ ЗАХІД!

З 02 до 05 квітня 2019 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м.Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро «Лівобережна», павільйон 3, вхід 3-А) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує:

ХІ Міжнародну  спеціалізовану виставку «Київський технічний ярмарок» (машинобудування, металургія, литво, металообробка, інструмент, технології обробки поверхні, засоби промислової автоматизації тощо).

ХІ Міжнародну спеціалізовану виставку «PlastExpo UA» (технології і обладнання для виробництва та переробки пластмас і каучуку);

Міжнародну спеціалізовану виставку «Лак&Фарба Expo UA» (лакофарбові покриття та матеріали, сировина, обладнання та технології для їх виробництва, обробка поверхні, тара і упаковка);

 ІІІ Міжнародну спеціалізовану виставку «Addit Expo 3 (технології, обладнання і матеріали для адитивного виробництва і 3D друку).

Головна мета виставкових проектів – демонстрація найкращих досягнень науки, техніки і технологій, необхідних для інноваційного розвитку економіки України.

Доповненням виставкової експозиції стане актуальна для представлених галузей ділова програма (конференції, семінари, презентації), яка спрямована на підвищення конкурентоспроможної продукції та задоволення потреб споживачів.

Про склад учасників виставкових заходів та заплановані заходи ділової програми можна ознайомитися на офіційному веб-сайті організаторів: www.iec-expo.com.ua, додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 201-11-65, 201-11-56, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .