Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Архів обговорень – 2017 рік

Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (06.02.2017)

Громадська рада при Охтирській районній державній адміністрації у березні 2017 року проводила консультації з громадськістю у формі публічного громадського обговорення:

10.03.2017

Публічний звіт голови Охтирської районної адміністрації про підсумки діяльності Охтирської районної державної адміністрації за 2016 рік.

 17.03.2017

Засідання у форматі «круглого столу» на тему: «Реформування закладів охорони здоров’я Охтирського району в контексті децентралізації державної влади та об’єднання територіальних громад» 

Ефективне використання районних трансфертів, які виділяються на медичне обслуговування населення району

Звіти головних розпоряд­ників бюджетних коштів про їх витрачання за 2016 рік 

http://oht.sm.gov.ua/index.php/uk/potochna-diyalnist/finansova-zvitnist

Публічний звіт голови Охтирської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих районною радою повноважень

Засідання у форматі "круглого столу" "Реформування закладів охорони здоров’я в контексті децентралізації державної влади та об'єднання територіальних громад"

Протокол проведення громадською радою при Охтирській районній державній адміністрації консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення

Засідання у форматі "круглого столу"«РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК В КОНТЕКСТІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА ОБ’ЄДНАННЯТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (18.05.2017)

 _________________________

 Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (07.09.2017)

 _________________________

Охтирське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області запрошує всіх бажаючих на громадські слухання, яке буде проведено 05.10.2017 року о 14:00 годині в актовому залі Охтирської районної державної адміністрації за адресою:м. Охтирка, вул. Київська, 1

 Тема громадських слухань: «Можливість забою тварин, що утримуються в особистих підсобних господарствах населення, на бойнях, які знаходяться під державним контролем».

До громадського обговорення залучаються спеціалісти управління, начальники та фахівці районної та міської державних лікарень ветеринарної медицини, голови сільських та селищної рад, голова Грунської ОТГ, суб’єкти господарювання, що здійснюють забій тварин, суб’єкти господарювання, що здійснюють вирощування та забій тварин в особистих підсобних господарствах, представники адміністрації, дирекція ПСО «Охтирський ринок».

Зауваження та пропозиції просимо надавати Охтирському міськрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області   (за адресою м. Охтирка, вул. Перемоги, 17, на електронну адресу <uprvet_ohtirka Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 20 жовтня  2017 року.

Громадські слухання 05.10.2017 

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2016 РОЦІ (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2016 році структурних підрозділів Охтирської районної державної адміністрації

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та управління персоналом Охтирської районної державної адміністрації (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, на електронну адресу org Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або до к. 11, ) до 30 квітня 2017 року.

Завіти головних розпорядників бюджетних коштів

Звіт 


ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РАЙОННОЇ ЦІЛЬОВОЇ ПРОГРАМИ ПІДТРИМКИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЖИТЛОВОГО БУДІВНИЦТВА "ВЛАСНИЙ ДІМ" НА 2017-2018 РОКИ (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення проекту Районної цільової програми індивідуального житлового будівництва "Власний дім" на 2017-2018 роки

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, на електронну адресу < Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 27 червня  2017 року.

Опис програми

Проект Районної цільової програми підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017 – 2018 роки

Звіт


ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ №6556 "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВИХ ЗАСАД ДІЯЛЬНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ" (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення проекту ЗАКОНУ УКРАЇНИ №6556 "ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО УДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВИХ ЗАСАД ДІЯЛЬНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ"

Проект Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України” №6556 від 08.06.2017 р. пройшов етап розгляду в Комітеті Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

Як зазначають у пояснювальній записці народні депутати України – автори цього законопроекту, він був розроблений з метою приведення низки законів України, які стосуються діяльності НГУ, у відповідність до вимог Закону України “Про Національну гвардію України” від 13.03.2014 р. У проекті враховані концептуальні засади розвитку сектору безпеки і оборони України, а також необхідність підвищення спроможностей Нацгвардії України до виконання цілої низки функцій.

Зауваження та пропозиції просимо надавати до військової частини №2276 Національної Гвардії України на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   до 25 жовтня  2017 року.

 Проект Закону України 

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ОХТИРСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2018 РОЦІ» (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок), проводиться громадське обговорення проекту Районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки.

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та управління персоналом апарату Охтирської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Охтирської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства, та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 25.12.2017 включно.

Усі бажаючи протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту програми за адресою: вул. Київська, 1 м. Охтирка, Сумської області 42700 каб №6, ел.пошта: oht@sm/gov.ua

Контактна особа: головний спеціаліст з питань внутрішньої політики відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату Охтирської районної державної адміністрації Затуливітер Аліна Іванівна, тел. 4-10-08

Проект розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Охтирською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році"

Звіт