Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕНИХ КОНКУРСІВ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

2021 рік 

з/п

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

 

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Севідова Ольга Іванівна

Провідний спеціаліст відділу молоді, спорту. освіти, культури, туризму та охорони здоров’я Охтирської райдержадміністрації

5

Переможець конкурсу

2.

Кас'яненко Вікторія Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу архітектури, інфраструктури та екології Охтирської райдержадміністрації

По добору

Переможець конкурсу

3.

Клімакіна Альона Олександрівна

Головний спеціаліст відділу архітектури, інфраструктури та екології Охтирської райдержадміністрації

6.8

Переможець конкурсу

4.

Сімонова Олена Павлівна

Спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Охтирської райдержадміністрації

6.5

Переможець конкурсу

5.

Думчиков Сергій Іванович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату Охтирської райдержадміністрації

8

Переможець конкурсу

6.

Ярошенко Світлана Миколаївна

Начальник відділу з питань управління персоналом, запобігання та виявлення Охтирської райдержадміністрації

7.75

Переможець конкурсу

7.

Бабич Олена  Миколаївна

Головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Охтирської райдержадміністрації

7.6

Переможець конкурсу

8.

Загребельна

Ольга Анатоліївна

Провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції відділу з питань управління персоналом. Запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської райдержадміністрації

5.75

Переможець конкурсу

9.

Мороз Ольга Вікторівна

Головний спеціаліст відділу з питань управління персоналом. Запобігання та виявлення корупції апарату Охтирської райдержадміністрації

8

Переможець конкурсу

10.

Обідець Микола Іванович

Провідний спеціаліст архівного відділу Охтирської райдержадміністрації

8

Переможець конкурсу

11.

Марченко Катерина Михайлівна

Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи та документообігу апарату Охтирської райдержадміністрації

8

Переможець конкурсу

12.

Бондаренко Інна Михайлівна

Провідний спеціаліст служби у справах дітей Охтирської райдержадміністрації

7.7

Переможець конкурсу

13.

Кас'яненко Вікторія Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу архітектури, інфраструктури та екології Охтирської райдержадміністрації

6.8

Переможець конкурсу

14.

Шаповал Олена Миколаївна

Головний спеціаліст з питань молоді, освіти та спорту

7

Переможець конкурсу

15.

Глубокий Олексій Вікторович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи апарату

8

Переможець конкурсу

 

2019 рік

  • Конкурс на посаду заступника начальника управління -начальника бюджетного відділу  фінансового управління Охтирської РДА 15.03.2019   відбувся, але переможця не виявлено
  • Конкурс на посаду начальника відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління Охтирської РДА 15.03.2019   відбувся, але переможця не виявлено
  • Конкурс на зайняття посади спеціаліста з питань персоналу фінансового управління Охтирської РДА 20.02.2019  не відбувся у зв'язку з відсутністю кандидатів 

 

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

 

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

Замашко

Марина Володимирівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління  Охтирської  районної державної адміністрації

8,5 

переможець конкурсу

Сімонова Олена Павлівна 

спеціаліст відділу ведення державного реєстру виборців Охтирської районної державної адміністрації

6.0

переможець конкурсу

 

2018 рік

Прізвище,

ім’я та по батькові кандидата

 

Посада,

на яку оголошено конкурс

Результати (загальна сума балів)

Примітка

Єнгаличев Надім Ібрагімович

Начальник управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово –комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації

10,2

переможець конкурсу

Будко Володимир Валентинович

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату Охтирської районної державної адміністрації

8

переможець конкурсу

Павленко Аліна

Павлівна 

Головний спеціаліст відділу освіти Охтирської районної державної адміністрації

13

переможець конкурсу

Бей

Наталія Петрівна

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Охтирської районної державної адміністрації

9,75

переможець конкурсу

Татарова Ольга Владіміровна

Головний спеціаліст бюджетного відділу фінансового управління Охтирської районної державної адміністрації

7

-

Гречковська Юлія Олегівна

Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово –комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації

10

переможець конкурсу

Бондаренко Наталія Павлівна Головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово –комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації   не склала тест -

Бей

Наталія Петрівна

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово -комунального господарства та будівництва управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово –комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації 6,6 переможець конкурсу
Клімакіна Альона Олександрівна Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово -комунального господарства та будівництва управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово –комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації 6,4 -

Луб'яний Вадим 

Миколайович

Головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату Охтирської районної державної адміністрації 5 переможець конкурсу

Батюк Катерина 

Францівна

 

Головний спеціаліст з питань охорони здоров'я Охтирської районної державної адміністрації 5,8 -

Курочка Катерина Олександрівна 

Головний спеціаліст з питань охорони здоров'я Охтирської районної державної адміністрації 6,4 переможець конкурсу
  • Конкурс на посаду головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Охтирської районної державної адміністрації 23.10.2018  відбувся, переможця не виявлено у зв'язку з тим,що конкурсант не з'явився на другий етап конкурсу-співбесіду
  • Конкурс на посаду заступника  начальника управління – начальника бюджетного відділу фінансового управління Охтирської районної державної адміністрації  відбувся 07.05.2018,  переможця не виявлено у зв'язку з тим,що конкурсант не з'явився на другий етап конкурсу-співбесіду
  • Конкурс на посаду заступника  начальника управління – начальника бюджетного відділу фінансового управління Охтирської районної державної адміністрації не відбувся 30.03.2018,   у зв’язку з тим, що не було претендентів на даний конкурс.  
  • Конкурс на посаду спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців Охтирської районної державної адміністрації (65213) не відбувся, в зв’язку з тим, що не було претендентів на даний конкурс.

 

2017 рік

Конкурс проведено 11.02.2017

№ з/п

Прізвище, ім'я та по батькові переможця конкурсу

Назва посади

Загальна кількість балів

1.

Оганова Ірина Аркадіївна

спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців

10,2 (переможець конкурсу)

 

2016 рік

№з/п

Прізвище, ім'я та по батькові переможця конкурсу

назва посади

Загальна кількість балів

1.

Покровський                Микола В олодимирович

головний спеціаліст-юрисконсульт апарату

11

2.

Моісєєнко Світлана Михайлівна

головний спеціаліст служби у справах дітей

8

3.

Ткаченко Тетяна Олександрівна

начальник відділу ведення Державного реєстру   виборців апарату

11

4.

Пакуліна Ольга Володимирівна

головний спеціаліст відділу освіти

8