Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Архів обговорень 2018

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК (обговорення завершено)

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010р. № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального  розвитку Охтитрського району на 2018 рік.

Проект Програми розроблений на виконання розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 06.11.2017 №  462- ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік», відділом економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного  розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації спільно із структурними підрозділами Охтирської районної державної адміністрації та керівниками підприємств, організацій  Охтирського району.

Запрошуємо до обговорення проекту  Програми, що триватиме до 22 грудня 2017 року. Свої пропозиції надавати  відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації (42700 м. Охтирка, вул. Київська,4, Охтирська районна державна адміністрація,  тел.(05446) 4-10-77 або на електронну адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Крупчан Ірина Володимирівна тел.(05446) 4-10-77.

опис програми

проект програми

звіт 

 

ОБГОВОРЕННЯ ЗВІТІВ ГОЛОВНИХ РОЗПОРЯДНИКІВ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ ПРО ЇХ ВИТРАЧАННЯ У 2017 РОЦІ 

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, проводиться громадське обговорення звітів головних розпорядників бюджетних коштів державного та районного бюджетів про їх витрачання у 2017 році структурних підрозділів Охтирської районної державної адміністрації

Зауваження та пропозиції просимо надавати відділу організаційної роботи та управління персоналом Охтирської районної державної адміністрації (на адресу м. Охтирка, вул. Київська, 1, на електронну адресу org Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або до к. 11, ) до 30 квітня 2018 року.

Доповідна записка про виконання районного бюджету за 2017 рік

Звіти головних розпорядників бюджетних коштів

 

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 РІК ТА НАСТУПНІ 2020-2021 ПРОГРАМНІ РОКИ (обговорення завершено)

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010р. № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального  розвитку Охтирського району на 2019 рік  та наступні 2020-2021 програмні роки.

Проект Програми розроблений  відділом економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного  розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації спільно із структурними підрозділами Охтирської районної державної адміністрації та керівниками підприємств, організацій  Охтирського району.

Запрошуємо до обговорення проекту  Програми, що триватиме до 20 грудня 2018 року. Свої пропозиції надавати  відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного  розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації (42700 м. Охтирка, вул. Київська,4, Охтирська районна державна адміністрація,  тел.(05446) 4-10-77 або на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Крупчан Ірина Володимирівна тел.(05446) 4-10-77.

проект програми

Звіт 


ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ РОЗПОРЯДЖЕННЯ ГОЛОВИ ОХТИРСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ «ПРО ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ОХТИРСЬКОЮ РАЙОННОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ У 2019 РОЦІ» (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок), проводиться громадське обговорення проекту Районної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2017-2020 роки.

Проект розпорядження розроблено відділом організаційної роботи та управління персоналом апарату Охтирської районної державної адміністрації на основі пропозицій структурних підрозділів Охтирської районної державної адміністрації, інститутів громадянського суспільства, та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Громадське обговорення у формі електронних консультацій з громадськістю триватиме по 25.12.2018 включно.

Усі бажаючи протягом терміну обговорення можуть надавати пропозиції до проекту програми за адресою: вул. Київська, 1 м. Охтирка, Сумської області 42700 каб № 6, ел.пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна особа: головний спеціаліст з питань внутрішньої політики відділу організаційної роботи та управління персоналом апарату Охтирської районної державної адміністрації Затуливітер Аліна Іванівна, тел. 4-10-08

Проект розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації "Про орієнтовний план проведення Охтирською районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2019 році"

Звіт


ОБГОВОРЕННЯ ПЕРЕЛІКУ ОБ'ЄКТІВ (ПЕРСПЕКТИВНІ ОБ'ЄКТИ, ПРОЕКТИ ДФРР, ЄІБ, ОТГ, 30-КМ ЗОНИ, ІНШІ ОБ'ЄКТИ ПРИВАТНОГО БІЗНЕСУ) ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ, ЩО ПЛАНУЄТЬСЯ У 2019-2021 РОКАХ (обговорення завершено)

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (далі – Порядок) проводиться громадське обговорення Переліку об’єктів (перспективні об’єкти, проекти ДФРР, ЄІБ, ОТГ, 30-км зони, інші державні і грантові програми, значимі об’єкти приватного бізнесу) Охтирського району, що плануються у 2019-2021 роках (далі – Перелік об’єктів).

Перелік об’єктів підготовлено відділом економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації на основі пропозицій об’єднаних територіальних громад та з урахуванням вимог вищезазначеного Порядку.

Усі бажаючі до 20 грудня 2018 року можуть надавати пропозиції до Переліку об’єктів Охтирського району, що плануються  у 2019-2021 роках відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації (на адресу: вул. Київська, 4, на тел.: (05446) 4-10-77 або на електронну адресу  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської районної державної адміністрації Крупчан Ірина Володимирівна, тел.: (05446) 4-10-77.

Результати проведення громадського обговорення Переліку об’єктів будуть оприлюднені на офіційному сайті Охтирської районної державної адміністрації, сторінка «Консультування з громадськістю», у визначений чинним законодавством термін.

Переліку об’єктів Охтирського району, що плануються у 2019-2021 роках

звіт 


Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (18.01.2018)

____________________

Публічний звіт голови Охтирської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, районного бюджету і делегованих Охтирською районною радою повноважень за 2017 рік


Інформація голови Охтирської районної державної адміністрації на апаратну нараду при голові Сумської обласної державної адміністрації від 19.02.2018 про роботу Охтирської районної державної адміністрації та взаємодію районної ради, Комишанської та Чернеччинської сільських об'єднаних територіальних громад


Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (22.03.2018)

_____________________

Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (19.07.2018)

__________________

Засідання громадської ради при Охтирській районній державній адміністрації (18.10.2018)

__________________

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЛАНОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ, ЯКА ПІДЛЯГАЄ ОЦІНЦІ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ

Відповідно до порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та відповідно до ст. 4 Закону України №2059-VIII від 23.05.2017  "Про оцінку впливу на довкілля" ПАТ "Укргазвидобування" доводить до громади району інформацію про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля щодо видобування вуглеводнів Більського родовища.

Усі зауваження і пропозиції громадськості до планової діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля, надсилати до відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України поштова адреса: 03035, м. Київ, вул.Василя Липківського , 35 тел.: +38 (044) 206-31-29, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  контактна особа: Шимкус Марина Олександрівна, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Мінприроди України.

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

 

ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПРОГРАМИ ЕКОНОМІЧНОГО І СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ НА 2018 РІК (обговорення завершено)

Відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010р. № 996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» проводиться електронне громадське обговорення проекту Програми економічного і соціального  розвитку Охтитрського району на 2018 рік.

Проект Програми розроблений на виконання розпорядження голови Охтирської районної державної адміністрації від 06.11.2017 №  462- ОД «Про організацію розроблення проекту Програми економічного і соціального розвитку Охтирського району на 2018 рік», відділом економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного  розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації спільно із структурними підрозділами Охтирської районної державної адміністрації та керівниками підприємств, організацій  Охтирського району.

Запрошуємо до обговорення проекту  Програми, що триватиме до 22 грудня 2017 року. Свої пропозиції надавати  відділу економічного розвитку і торгівлі управління агропромислового, економічного  розвитку, архітектури та житлово-комунального господарства Охтирської  районної державної адміністрації (42700 м. Охтирка, вул. Київська,4, Охтирська районна державна адміністрація,  тел.(05446) 4-10-77 або на електронну адресу    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Крупчан Ірина Володимирівна тел.(05446) 4-10-77.

опис програми

проект програми

звіт