Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

УВАГА! ПРИ ОХТИРСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ ФОРМУЄТЬСЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА З ПИТАНЬ УТВЕРДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ТА ГРОМАДЯНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ!

Охтирська районна державна адміністрація розпочинає прийом пропозицій з формування складу Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності (далі Координаційна рада)

Пропозиції щодо включення до складу Координаційної ради подаються у друкованій та електронній формі з 01.08.2023 до 14.08.2023 включно за адресою: м. Охтирка, вул. Київська,1 приміщення Охтирської районної державної адміністрації каб. № 6, електронна адреса: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. /.

ПРОФІЛАКТИКА КОРОНАВІРУСУ

 

ГРАНТИ НА СТВОРЕННЯ АБО РОЗВИТОК ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ, ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Гранти надаються на відкриття або розвиток власного бізнесу терміном на 36 місяців. Обов’язкова умова отримання мікрогранту – створення нових робочих місць. Розмір мікрогранту: від 250 до 1 млн. грн. (Постанова Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 р. №738) 

Подати заявку на отримання гранту мають право громадяни України:

  - учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей.

НА СУМЩИНІ В МЕЖАХ 5-КІЛОМЕТРОВОЇ ЗОНИ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ДОДАТКОВІ ОБМЕЖЕННЯ ОСОБЛИВОГО РЕЖИМУ

Відповідний наказ підписаний начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом та командиром оперативно-тактичного угруповання «Суми»

«У період з 26 лютого 2024 року до завершення дії правового режиму воєнного стану встановити на території Сумської області додаткові тимчасові обмеження особливого режиму», – йдеться в наказі.

ЗАХИСТ НЕБА Й НАШИХ ФРОНТОВИХ ПОЗИЦІЙ ВІД РОСІЙСЬКИХ АВІАЦІЙНИХ ТА РАКЕТНИХ УДАРІВ – ОДНЕ З ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ ЦЬОГОРІЧ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!

Кілька підсумків цього дня. Перше – хочу подякувати нашим Повітряним силам, кожному, хто захищає наше небо. Є хороші результати щодо російських військових літаків. Сім бойових літаків – російських «сушок» – за тиждень

Я дякую вам, наші воїни, за влучність. Одне з головних завдань цього року для нашої держави – якраз захист неба й наших фронтових позицій від російських авіаційних і ракетних ударів.

 

ВІДТЕПЕР УКРАЇНЦІ ЗМОЖУТЬ ПРИДБАТИ ЛІКИ ЧЕРЕЗ КОНТАКТ-ЦЕНТР УКРПОШТИ З БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ!

Пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека» розпочне свою роботу на деокупованих і прифронтових територіях: на Донеччині та в окремих прикордонних районах Сумщини

Можна буде замовити майже 10 тисяч найменувань лікарських засобів безрецептурної групи. Також тут будуть відпускатися лікарські засоби за програмою «Доступні ліки» (безоплатні або з невеликою доплатою).

ЯК РОЗВИВАЄТЬСЯ РЕФОРМА ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ В УКРАЇНІ ТА НА СУМЩИНІ?

В області пройшов регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування: рівні відповідальності»

Захід став стратегічним майданчиком для напрацювання подальших кроків для ефективної реалізації ініціативи першої леді щодо системних змін та покращення системи харчування дітей у навчальних закладах.

22 ТА 23 ЛЮТОГО У СУМАХ ВІДБУДЕТЬСЯ ФОРУМ ВАКАНСІЙ

Запрошуємо містян, що шукають роботу, та підприємців регіону взяти участь у заході

На вас чекають два дні нетворкінгу, лекцій, а також безпосереднього спілкування між кандидатами та роботодавцями.

ПРОЦЕДУРУ РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВИХ СЕРТИФІКАТІВ СПРОЩЕНО

Державна програма компенсацій за пошкоджене та знищене житло розширює функціонал для того, щоб бути ще більше доступною та зручною в користуванні

Відтепер для припинення права власності на знищений об’єкт нерухомості достатньо витягу з Реєстру пошкодженого та знищеного майна (РПЗМ), який можна отримати в нотаріуса чи місцевій раді.

БАЧУ, ЩО БЛИЗЬКА ЛЮДИНА ПЕРЕЖИВАЄ СТРЕС. ЯК Я МОЖУ ЗАРАДИТИ?

Навіщо ми привозимо з моря незвичної форми камінчик або ребристу мушлю? Бо це спогади про відпочинок і про приємні емоції. Щойно ми зазираємо у перламутрову серединку або пальцями відчуваємо гладкість полірованої гальки – і от ми знову подумки там, де було дуже добре

Це – інтуїтивне заземлення. А ще це один із найбільш простих і дієвих способів боротьби зі стресом. У нагоді стане будь-яка маленька річ, що викликає позитивні емоції та яку зручно завжди тримати під рукою. І коли раптом вас накриє хвиля надмірного страху, візьміть цей предмет і сконцентруйтеся: якої він форми, кольору, який на дотик?

More Articles...

  1. РЕАЛЬНЕ, ЧЕСНЕ ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ НЕМОЖЛИВЕ БЕЗ ПОВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ СПРАВЕДЛИВОСТІ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА ДО УЧАСНИКІВ СЛУХАННЯ ГЕЛЬСІНСЬКОЇ КОМІСІЇ США НА ТЕМУ «ПРИТЯГНЕННЯ РОСІЇ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВОЄННІ ЗЛОЧИНИ ПРОТИ УКРАЇНИ: УРОКИ НЮРНБЕРГА»
  2. ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
  3. ЯКЩО ВИ ВПО, ПЕРЕМІСТИЛИСЯ ДО 24 ЛЮТОГО 2022 РОКУ ТА ОТРИМУЄТЕ ПЕНСІЮ В АТ «ОЩАДБАНК», ВСТИГНІТЬ ПРОЙТИ ІДЕНТИФІКАЦІЮ!
  4. ПРЕЗИДЕНТСЬКЕ ПОДРУЖЖЯ ВШАНУВАЛО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
  5. ЗАЛИШАЄМОСЯ ГІДНИМИ СВОЇХ ГЕРОЇВ!
  6. КОМПАНІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ “НАВІГАЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ”
  7. ЩО ТАКЕ ВАУЧЕРИ? ТА ЯК ЇХ ОТРИМАТИ
  8. ЄДНІСТЬ МАЄ ПРОЯВЛЯТИСЯ НЕ ЛИШЕ В ДУМКАХ І СЛОВАХ, А Й У ДІЯХ ЗАРАДИ СПІЛЬНИХ ЦІЛЕЙ І НАШОЇ ДЕРЖАВИ – ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
  9. У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ – НОВИЙ ЗАСТУПНИК З ПИТАНЬ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ, ЦИФРОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ І ЦИФРОВІЗАЦІЇ
  10. НА СУМЩИНІ ПРОЙШЛО ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПАРТНЕРІВ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ