Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДМИТРО ЖИВИЦЬКИЙ ПРОВІВ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ ООН

Під час зустрічі з координаторкою системи ООН в Україні Деніс БРАУН та представниками Управління ООН з координації гуманітарних питань визначилися з чотирма основними напрямками співпраці для допомоги мешканцям Сумщини.

За словами керівника обласної військової адміністрації, перший напрямок – це підготовка до зими і проходження опалювального сезону. Тобто всі проєкти, які пов’язані з безперебійним функціонуванням взимку системи опалення, водопостачання, соціально-медичної інфраструктури.

Другий – відновлення зруйнованого ворогом. В першу чергу це стосується житла.

Третій напрямок – розвиток економіки. Допомога малому та середньому бізнесу, аграріям у питаннях реалізації сільгосппродукції, інвестиції у сферу переробки. При цьому керівник ОВА акцентував увагу на проєкті сімейних молочних ферм. Наразі важлива підтримка міжнародних інституцій у переговорному процесі.

Четвертий напрямок – соціальні питання. Це підтримка внутрішньо переміщених осіб, психологічна підтримка людей, допомога продуктами харчування.

«Після повного моніторингу ситуації і збору необхідних даних представниками ООН плануємо проведення круглого столу у розширеному форматі із залученням місцевих громад, бізнесу, донорів, які допомагають Сумщині, аби визначитись з конкретними проєктами по кожному з напрямків», – зазначив Дмитро Живицький.

За матеріалами офіційного веб – сайту Сумської обласної військової адміністрації