Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

БЕЗПЕКА ОБ’ЄКТІВ ЕНЕРГЕТИКИ – ПОНАД УСЕ

Заступник керівника обласної військової адміністрації Олег КЛИМЕНЧУКОВ разом керівниками районних військових адміністрацій, громад, профільних управлінь та представниками АТ «Сумигаз» і АТ «Сумитеплоенерго» провів нараду щодо захисту об’єктів енергопостачання, що знаходяться на території області

За його словами, наразі за дорученням керівника Сумської ОВА Дмитра ЖИВИЦЬКОГО спільно проводиться робота, щоб убезпечити від ворога наші підприємства критичної інфраструктури, об’єкти електро- та газопостачання, та максимально стабільно провести опалювальний сезон.

Олег Клименчуков ознайомив присутніх із можливими варіантами облаштування укриттів для даних об’єктів. Також спільно опрацювали графіки проведення захисних робіт з урахуванням їх пріоритетності. При цьому пріоритетність об’єктів визначається у три черги і по кожній із них визначені кінцеві терміни виконання робіт.

«Зважаючи на актуальність проблеми, надав доручення керівникам на місцях терміново опрацювати дане питання та вжити заходів з облаштування необхідних укриттів для об’єктів енергопостачання. Працюємо спільно і злагоджено, адже від цього залежить, як Сумщина переживе цю непросту зиму», – зазначив він.

За матеріалами офіційного веб – сайту Сумської обласної військової адміністрації