Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ – НОВИЙ ЗАСТУПНИК З ПИТАНЬ ЦИФРОВОГО РОЗВИТКУ, ЦИФРОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ І ЦИФРОВІЗАЦІЇ

Важливий напрямок роботи очолив Володимир ЧЕРЕДНІЧЕНКО

До призначення він працював на посаді заступника голови Луганської обласної державної адміністрації.

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх привітав нового заступника та побажав успіхів у виконанні службових обов’язків.

«Впевнений, що життєвий та професійний досвід Володимира Анатолійовича сприятимуть ефективному розвитку цифровізаційних процесів та підвищенню інформаційної безпеки на Сумщині. За цифровізацією – майбутнє глобалізованого світу та України, тож попереду – злагоджена та напружена робота щодо динамічного здійснення цифрової трансформації у всіх сферах життя області», – зазначив Володимир Артюх.

Володимир Чередніченко народився у березні 1984 року у місті Мар’їнка, Мар’їнського району, Донецької області.

У 2013 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», кваліфікація – бакалавр з автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, у 2014 році – за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», кваліфікація – спеціаліст з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

З 2004 року по 2015 рік займався питаннями ІТ та інформаційних технологій на ряді підприємств. З 2015 по 2021 рік – фізична особа-підприємець. На початку лютого 2022 року був призначений заступником голови Луганської ОДА.

 
 
  За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації