Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

КОМПАНІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ДО УЧАСТІ В ПРОЄКТІ “НАВІГАЦІЯ ПОВЕРНЕННЯ ВЕТЕРАНІВ: ПРОФЕСІЙНІ РІШЕННЯ ДЛЯ КОМПАНІЙ”

Громадська організація “Центр зайнятості Вільних людей” оголошує набір компаній та організацій Сумської області для участі в проєкті, діяльність якого спрямована на інформування та розширення обізнаності роботодавців з Сумської  області щодо особливостей реінтеграції ветеранів в колективи, розробки  програм та рекомендацій щодо організації умов та облаштування робочих місць, інформування колективів щодо особливостей комунікації та взаємодії з ветеранами

Враховуючи зменшення кількості людей працездатного віку і збільшення при цьому людей з бойовим досвідом, компанії та організації опиняться в нових реаліях, де так чи інакше розглядатимуть кандидатів-ветеранів та ветеранок на різні посади, продовжать чи почнуть працювати з ними.

У рамках проєкту “Навігація повернення ветеранів: професійні рішення для компаній” компанії не лише навчаться комунікувати та працювати зі своїми мобілізованими працівниками,  але й розумітимуть  як наймати працівників-ветеранів, отримають інструменти та дієві поради, які сприятимуть  поверненню та реадаптації  ветеранів на роботу.  Участь в проєкті безоплатна.

Проєкт складається з двох етапів:

• Базова навчально-консультаційна програма - складається з двох тренінгів “Особливості комунікації та ефективної взаємодії з ветеранами” та “Як розробити дієву програму реінтеграції ветеранів у компанію : підходи, принципи, інструменти”.

Період проведення: січень-лютий 2024 року.

• Поглиблена навчально-консультаційна програма для відібраних компаній. Після участі в першому етапі проєкту три компанії отримають можливість підтримки у розробці та впровадженні індивідуальної програми реінтеграції ветеранів відповідно до своїх потреб та запитів. Програми можуть включати дослідження потреб ветеранів у компанії, розробку алгоритмів повернення до роботи ветеранів на свої робочі місця, повернення до професійної діяльності ветеранів з інвалідністю, створення для них можливостей перекваліфікації та нових професійних можливостей, особливості підтримки та повернення жінок- ветеранок.

 Період проведення - березень - липень 2024 року.

Як зареєструватися?

Заповніть, будь ласка, анкету за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdOji1zQKP7NHIUXvWarPActEN_1AGxwPBOHYBV_W_jE8XSJg/viewform

Проєкт реалізується за підтримки урядів Великої Британії, Канади, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

Про нас:

З 2014 року ГО «Центр зайнятості Вільних людей» займається професійною реінтеграцією ветеранів, внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, жінок та інших осіб, які постраждали внаслідок війни в Україні. Ми перетворюємо кризу на розвиток, зміцнюємо потенціал кожного та надаємо можливості для професійного зростання, сприяючи стійкості та відновленню людського капіталу.

 
Ми розробили та впровадили комплексні програми реінтеграції, спрямовані на адаптацію військового досвіду до цивільної кар’єри, кейс-менеджмент для ветеранів з інвалідністю, а також розробили методологію та запустили пілотну програму наставництва «рівний-рівному» для ветеранів.

Наша експертиза

  • Понад 6000 ветеранів відвідали профорієнтаційні тренінги, 1300 з них пройшли комплексну програму реінтеграції «Військовий імунітет у цивільній кар’єрі».
  • Надано понад 16 тис. профорієнтаційних та психологічних консультацій.
  • 3930 пройшли перепідготовку, близько 200 з них започаткували власну справу.

У 12 областях України проведено тренінги по роботі з ветеранами, в яких взяли участь:

  • близько 600 представників органів влади, місцевих компаній, роботодавців;
  • 16 представників 56 регіональних центрів зайнятості.

Давайте зробимо інклюзивним ринок праці разом! Долучайтеся!

Контакти для зв`язку

Анастасія Потапенко,

менеджерка з комунікацій проєкту

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

www.czvl.com.ua

www.facebook.com/jobsoldiers

063 415 44 79