Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФОРУМІ «МОЛОДЬ ВАЖЛИВА»

10 вересня у м. Львів заплановано проведення суспільно-політичного форуму-інтенсиву «МОЛОДЬ ВАЖЛИВА». Захід спрямований на відточення лідерських якостей керування, активної громадянської позиції молоді, формування якісно нового розуміння громадської діяльності, надання молоді відповідної підготовки для подальшої побудови громадської та політичної кар’єри, формування навичок та вмінь взаємодії

Місія форуму − об’єднання молоді та сприяння розвитку молодіжного громадсько-політичного лідерства через реалізацію соціально-значущих проблем суспільства.

Форум-інтенсив допомагає вирішити надзвичайно важливі завдання. Він допоможе знайти та об’єднати найкращих практиків, які існують на різних рівнях, та доведе наскільки дієвою може бути молодь.

До участі у форумі можуть взяти молоді люди, які займають активну життєву позицію, роблять кроки в громадській діяльності та мають велике бажання здійснювати позитивні зміни в країні.

 «Ми об'єднаємо молодих, активних, цілеспрямованих лідерів, які вирішили займатися суспільно-політичною діяльністю для спільного поліпшення соціально-політичного середовища в України. Ми запрошуємо тих хто робить, а не говорить, хто створює, а не руйнує, хто шукає можливості, а не виправдання. Саме такі люди приєднуються до нас і скоро ми вас з ними познайомимо. Ми створимо дієвий механізм обміну досвідом та конструктивною взаємодією молоді з різними соціальними інститутами, органами державної влади для вирішення важливих соціальних проблем».− зазначають організатори заходу.

Детальніше про захід: https://www.molod-vazhliva.org.ua/index.php/forum-lviv