Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ МУЛЬТИМЕДІЙНИХ ПРОЕКТІВ «ВРЯТУВАТИ ВІД ЗАБУТТЯ»

У конкурсі можуть брати участь учнi старших класів, студенти, учителі. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти

Конкурсні роботи учасника (учасників) слід надсилати на адресу  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  до 1 грудня поточного року.

До участі у конкурсі приймаються творчі проекти аматорські документальні та ігрові відеоролики у форматі avi. Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.

На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів з місцем навчання / роботи.

У листі, яким надсилається конкурсна робота, має бути вказано назву відеороботи, авторів та місце навчання / роботи. Авторський текст виконується українською мовою.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.

У творчих роботах мають бути використані власноруч відзняті кадри. При використанні у творчих проектах матеріали. зняті авторами проєкту, необхідно зазначити автора матеріалу.

Протягом грудня − січня журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурснi роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці сiчня, якщо дозволятимуть безпекові умови.

Переможці отримають почесні відзнаки та грошові винагороди . 7

Довідково. Всеукраїнський конкурс мультимедійних проєктів «Врятувати від забуття», започаткований 2007 року, має на меті підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам'яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу є Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади , Київським міським будинком учителя.

Також в організації заходу беруть участь представники Інституту історії України НАН України, Кабінету Міністрів України, Спілки письменників України.