Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

МОЛОДЬ СУМЩИНИ СЬОГОДНІ МАЄ СТАТИ АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ ВАЖЛИВИХ СУСПІЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ У ДЕРЖАВІ

Заступниця голови Сумської ОВА Олена БОЙКО провела зустріч із представниками молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації

Олена Бойко ініціювала зустріч, щоб детальніше ознайомилися з роботою консультативно-дорадчого органу, його завданнями, напрацюваннями та ідеями.

«Наша зустріч покликана не просто «звірити годинники» у спільній діяльності, випрацювати алгоритм подальшої комунікації та сфокусуватися на планах на майбутнє. Для нас принципово важливо, щоб ця взаємодія була відчутною та ефективною, а молодь – неодмінно бачила кінцевий результат своєї роботи та почувала себе активним учасником важливих суспільних процесів у державі», – зауважила посадовець.

Про результати роботи та досягнення нинішньої каденції молодіжної ради, до складу якої входять 35 учасників із числа лідерів учнівського та студентського самоврядування, громадських організацій, розповів голова молодіжної ради при Сумській обласній державній адміністрації Максим БОНДАРЕНКО.

За його словами, функціонування молодіжної ради та робота її профільних комітетів спрямована на підвищення ролі молоді у прийнятті управлінських рішень, здійснення комунікації на всеукраїнському та місцевому рівнях, впливу на суспільне життя в регіоні через реалізацію молодіжної політики, розбудову та активізацію мережі молодіжного середовища у громадах, формування активної позиції та лідерських якостей у молодих людей тощо.  

Присутні також обговорили структуру молодіжної ради та узгодили подальші спільні кроки щодо удосконалення механізму формування складу та поповнення її рядів активною молоддю.

Олена Бойко також вбачає великий потенціал молоді Сумщини у її залученні до суспільно важливих процесів, що відбуваються нині у державі. Зокрема, це стосується і ветеранської політики, програми ментального здоров’я, системи здорового шкільного харчування.

«Наразі маємо багато цікавих ідей та ініціатив як на державному, так і локальному рівнях, де вкрай важлива участь молоді, ваша енергія, позиція та свіжий погляд на процеси. Переконана, що кожен із вас зможе реалізуватися, допомогти та відчути себе невід’ємним учасником реалізації соціальної політики та партнером держави», – зауважила заступниця голови Сумської ОВА.

За матеріалами офіційного веб сайту Сумської обласної військової адміністрації