Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА СУМЩИНІ ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБЛАСНИЙ ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДІ

Заступник голови облдержадміністрації Іван БОРШОШ долучився до широкого діалогу всіх представників державних та громадських структур області, зацікавлених у розвитку національно-патріотичного виховання на Сумщині

Майже 70 представників з міст, районів, ОТГ, які безпосередньо працюють з молоддю, зібралися задля забезпечення скоординованої та дієвої співпраці у сфері національно-патріотичного виховання.

 

Заступник голови облдержадміністрації Івана Боршош відмітив, що для подальшого розвитку та посилення національно-патріотичного виховання варто комплексно підходити до цього питання, а саме: поєднувати фінансові, матеріальні, інтелектуальні та людські ресурси.

«І на сьогодні Сумщина має такі ресурси, – говорив посадовець. – Насамперед нам вдалося організувати людей, які працюють в цьому напрямку.  Сьогодні під одним дахом ми бачимо однодумців, які бажають розвивати рух націоналізму та патріотизму, тому одним із ключових завдань цього форуму є необхідність скоординувати цю діяльність», –  зазначив Іван Боршош.

Також посадовець відмітив, що як на рівні держави, так і області щороку виділяється значна сума коштів на реалізацію молодіжної політики, у тому числі з максимальним акцентом на підтримку проектів та заходів національно-патріотичного виховання.

На форумі також була присутня голова Сумського осередку національної скаутської організації «Пласт» Ірина БЕРЕЗЕНКО. Вона зазначила, що це одна з найстаріших організацій в Україні, якій вже 109 років. «Сумський осередок був створений 2 роки тому і набирає стрімких обертів у своєму розвитку, – розповіла Ірина Березенко, – Ми займаємося національно-патріотичним вихованням дітей і головною метою національної скаутської організації «Пласт» є виховання свідомого, всебічно розвиненого громадянина власної держави». Наразі членами осередку національної скаутської організації «Пласт» є 20 дітей з Сумщини.