Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

У ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ВИБОРОЛИ ПЕРШЕ МІСЦЕ

З 26 січня до 1 лютого 2022 року у місті Сколе Львівської області на навчально-спортивній базі «Тисовець» проходив чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, у якому взяли участь понад 100 спортсменів з Сумської, Чернігівської, Харківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Київської областей та міста Київ

Змагалися біатлоністи в індивідуальній гонці, спринті, гонці переслідування та естафеті.

За підсумками змагань спортсмени Сумщини вибороли одну золоту, три срібні та одну бронзові нагороди. Завершився чемпіонат естафетними гонками.

 Серед юніорів перша команда Сумської області, у складі Дмитра ГРУЩАКА, Володимира КОШМАНА, Владислава ГОНЧАРЕВСЬКОГО та Владислава ЧИХАРЯ здобула «золото».

Друга сумська команда фінішувала на шостому місці. В естафетній гонці юніорок наша команда, у складі Єви МАРТИНЕНКО, Аліни ЄРЕМЕНКО, Валерії МАРТИНЕНКО та Поліни ПУЦКО також вибороли «золото».

Друга команда посіла шосте місце. У загальнокомандному заліку спортсмени Сумської області завершили чемпіонат України на першому місці.