Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ ІЗ ХОКЕЮ НА ТРАВІ СТАЛИ СПОРТСМЕНИ ІЗ СУМЩИНИ

З 6 до 9 лютого у місті Житомир відбувся чемпіонат України з хокею на траві у приміщенні серед юнаків 2008-2009 років народження. А 11-13 лютого 2022 року в м. Бориспіль проходили ігри чемпіонату України з хокею на траві в приміщенні серед дівчат 2006-2007 років народження.

У змаганнях у Житомирі взяли участь 10 команд, у тому числі три із Сумщини: команда Шосткинської міської КДЮСШ «Барса» брала участь двома командами та команда СДЮШОР «Динамо» з м. Суми.

 За підсумками чемпіонату хокеїсти Шосткинської міської КДЮСШ «Барса» під керівництвом тренерів-викладачів В’ячеслава МАХОТКОВА, Іллі МОРОЗА та Ігоря ЯКОВЕНКА стали чемпіонами змагань.

Кращим бомбардиром став гравець КДЮСШ «Барса» Богдан ПОПОВЧЕНКО. Найкращим гравцем визнано Павла ОБУХОВСЬКОГО.

А в чемпіонаті України з хокею на траві в приміщенні серед дівчат 2006-2007 р. н. в м. Бориспіль взяли участь 7 команд з міст Суми, Полтава та Бориспіль.

За результатами змагань чемпіонами стали гравці СДЮШОР «Динамо»-1, бронзовими призерами стали гравці СДЮШОР «Динамо»-2 (тренери Наталія ТКАЧ, Олена СВИСТЮР та Інна БОНДАРЕНКО)

Кращим гравцем чемпіонату України визнана Віталіна ВЛАСЕНКО (команда СДЮШОР «Динамо»-1). Кращий гравець команди СДЮШОР «Динамо»-1 – Владислава БЕРГІЛЕВИЧ. Кращий гравець команди СДЮШОР «Динамо»-2 – Поліна ГЕТЬМАНСЬКА. Кращий гравець команди СДЮШОР «Динамо»-3 – Мілла ТІМОХІНА.