Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ «НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА» В РАЙОНІ СТВОРЕНО ЯКІСНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Про це йшлося під час засідання громадської ради при Охтирській райдержадміністрації

За словами методиста відділу освіти райдержадміністрації Людмили Сень адміністраціями закладів загальної середньої освіти Охтирського району  протягом навчального року здійснюється контроль за станом дотримання вимог програми, методик викладання та оцінювання навчальних досягнень учнів шляхом відвідування  уроків, спостереження за дітьми, вивчення рівня сформованості компетентностей відповідно вимог програми.

Питання щодо створення умов  для  надання якісних освітніх послуг та впровадження інноваційних технологій в освітній процес в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа» розглядалось на колегії відділу освіти.

Члени громадської ради активно задавали питання щодо суті реформи «Нова українська школа» та проведення відділом освіти оздоровлення дітей влітку 2019 року. Щодо проведення оздоровчої кампанії Л.Сень відповіла, що як завжди в районі  будуть працювати пришкільні табори, але наметовий табір цього року організовано не буде (держпродспоживслужба не надала дозвіл).

Наталія Зайцева, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації зупинилась на питанні щодо формування позитивного іміджу сім’ї: цінностях сімейного життя та правилах сімейного спілкування. До речі 93 дитини з району влаштовано в сім’ї за різними формами сімейного виховання. В районі працює 1 будинок сімейного типу, 6 прийомних сімей, або діти знаходяться під опікою, піклуванням родичів.