Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ТУРИЗМУ В РАЙОНІ ТА СОЦЗАХИСТ УЧАСНИКІВ АТО

24 березня  пройшло засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Провела його голова Тамара Кучеренко. Також участь у засіданні взяли посадові особи райдержадміністрації,  представники громадських організацій району, жителі Охтирщини

Цього разу на розгляд Громадської ради були винесені питання розвитку туристичної галузі в районі та соціального захисту учасників АТО. 

Головний представник відділу культури і туризму доповіла про заходи щодо популяризації  туризму в Охтирському районі: облаштування приміських зон  короткочасного відпочинку на основних туристичних маршрутах,  проведення фотоконкурсу, «круглих столів», семінарів, туристичних пленерів як на території Охтирського району, так і на території сусідніх.

Вона зазначила, що у 2016 році плануються виїзні оглядові екскурсії,  презентація Охтирки та району із залученням туристичних агенцій з інших областей. Основним пріоритетним заданням у галузі культури і туризму є відродження музейних кімнат у селах району, розробка туристичного маршруту «По Багрянових місцях», виготовлення банеру «Охтирщина туристична».

Також члени Громадської ради заслухали звіт начальника управління соціального захисту населення Охтирської райдержадміністрації Валерія Павлюка, який розповів про реалізацію в районі заходів щодо соціального захисту учасників АТО.

Зі своїми пропозиціями щодо процедури надання земельних ділянок в районі учасниками АТО виступив член Громадської ради Ігор Шарай.

За результатами засідання з першого питання вирішили прийняти до виконання, з другого – надати пропозицію запиту до селищного, сільських голів стосовно вільних земель у своїх радах.