Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ЩОДО ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ МЕШКАНЦІВ РАЙОНУ РОЗГЛЯНУТО ГРОМАДСЬКОЮ РАДОЮ

Сьогодні відбулося чергове засідання громадської ради при Охтирській райдержадміністрації, на якому розглянуто питання соціального захисту учасників АТО, організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року, питання реформування інклюзивної освіти та інше.

Начальник управління соціального захисту населення Валерій Павлюк прозвітував про проведені виплати та надані пільги учасникам АТО мешканцям району та членам сімей загиблих, головний спеціаліст відділу Держгеокадастру Геннадій Рибак доповнив інформацію щодо виділення та оформлення земельних ділянок учасникам АТО.

Юлія Кисляк, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту доповіла присутнім про початок оздоровчої  та відпочинкової кампанії 2017 року та зупинилась на визначених законодавством пільгових категоріях дітей, які мають право оздоровлюватися безкоштовно за рахунок районного та державного бюджетів. Головний спеціаліст  визначила проблемні питання забезпечення безкоштовними путівками до оздоровчого табору «Космос». Завідувач ПМПК відділу освіти Людмила Загорулько зупинилась на проведенні реформи інклюзивної освіти та стану роботи з цього питання в районі. Вона повідомила про те, що в Хухрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів створено інклюзивний клас, планується створення інклюзивного класу у наступному навчальному році в Чернеччинській ЗОШ І-ІІІ ступенів.