Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ВАЛЕРІЙ ПАВЛЮК: ІНТЕГРАЦІЯ ЛЮДЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ У СУСПІЛЬСТВО НЕМОЖЛИВА БЕЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЇХ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

Про це йшлося сьогодні  на засіданні громадської ради при райдержадміністрації

«За 8 місяців 2017 року видано 4 крісел колісних та 17 інших засобів реабілітації. Станом на 1 вересня поточного року потреба у технічних засобах реабілітації складає 110 одиниць. Крім технічних засобів реабілітації, управлінням соціального захисту населення видаються направлення на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. На даний час видано 121 направлення на забезпечення протезно –ортопедичними виробами,- зазначив начальник управління соціального захисту населення Валерій Павлюк.

Також громадська рада ретельно розглянула питання підготовки загальноосвітніх закладів району до нового навчального року. Доповіла про проведену відділом освіти роботу з цього питання головний спеціаліст відділу Альона Жмурко.

Голова районної ради Тамара Кучеренко та члени громадської ради активно задавали питання доповідачам, що стосуються  порядку денного засідання і не тільки.