Міськрайонна газета

Гордість Охтирщини

Веб-сторінки ліквідованих РДА

ПРО ПІДСУМКИ ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ І НЕ ТІЛЬКИ ЙШЛОСЯ НА ЗАСІДАННІ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ

Сьогодні на засідання громадської ради при Охтирській райдержадміністрації головний спеціаліст відділу культури, молоді і спорту Юлія Кисляк підвила підсумки проведеної в районі літньої оздоровчої кампанії

Членів громадської ради цікавило питання щодо надання благодійних путівок до табору відпочинку «Космос» у с. Доброславівка.

За словами Юлії Кисляк згідно змін до Податкового кодексу України внесеними у 2015 році доходи неприбуткової організації (якою є ДТВ «Космос» первинної профспілки НГВУ «Охтирканафтогаз») використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації та не передбачено використання коштів на фінансову підтримку стороннім організаціям. Тому первинною профспілкою НГВУ «Охтирканафтогаз» у 2017 році благодійно путівки не надавались.

Також члени громадської ради схвалили нове Положення про громадську раду та вносили пропозиції орієнтовного плану роботи громадської ради на 2018 рік.

Заступник голови громадської ради Ігор Шарай зупинився на важливості проведення територіальної реформи в Україні та безпосередньо в районі, тому важливо щоб перші вибори у Комишанській та Чернеччинській об'єднаних територіальних громадах відбулися без порушень законодавства.